Mayıs 24, 2023

Analist Listeyi Paylaştı: Bu 3 Altcoin Yükseliş Sinyali Veriyor!


Yaygın olarak takip edilen bir kripto stratejisti, birkaç altcoin için tahminlerini güncelledi. Analistin radarında Pepe (PEPE), Chainlink (LINK) ve Avalanche (AVAX) dahil olmak üzere belli başlı kripto paralar yer alıyor.

Analist Michaël van de Poppe, ilk olarak popüler meme coin PEPE hakkında değerlendirmelerde bulundu. Analiste göre meme coin Pepe hala kripto ayılarının kontrolü altında. Van de Poppe, boğaların PEPE’nin düşüş trendini durdurabilmesi için önemli bir fiyat seviyesini geri kazanması gerektiğini belirtiyor. Bu seviyenin üzerinde bir hareket, piyasada olumlu bir duyarlılık yaratabilir ve boğaların güçlenmesine katkıda bulunabilir. Ancak, analiste göre bu gerçekleşmediği sürece PEPE’nin düşüş trendi muhtemelen sürmeye devam edecektir.

“Bu grafik düşüş trendini sürdürüyor, bu da her direnç bloğunda olduğu gibi 0.0000016 dolarlık alanın temelde short pozisyon alanı olduğu anlamına geliyor. 

Long pozisyon açmak için, bu alanın geri alındığını görmeyi tercih ederim. Aksi takdirde 0.00000147 dolar ve 0.00000115 dolar ve hatta 0.00000085 dolara kadar short pozisyon.”

Analistin radarındaki bir diğer altcoin Chainlink. Van de Poppe, LINK’in hala 6 dolar ile 6.85 dolar arasında yatay işlem gördüğüne inanıyor. Van de Poppe’ye göre, 6.85 dolar seviyesindeki bir kırılma, LINK’in fiyatının yukarı yönlü hareket etmesine neden olabilir. Bu kırılma, piyasada bir boğa hareketinin başlangıcını işaret edebilir ve LINK’in yükseliş eğilimini güçlendirebilir.

“Bu noktada fazla bir şey göstermiyor, hafif bir sıçrama ile 6.85 doları kırarak devam etmesi gerekiyor. Bu gerçekleşirse, tekrar yüksek seviyelere doğru bir ralli görmeye başlayabiliriz. O zamana kadar potansiyel destek alanları için 6 dolar ve 5.5 dolara odaklanılmalı.”

Analistin takip ettiği bir diğer altcoin ise akıllı sözleşme protokolü Avalanche. Van de Poppe’ye göre AVAX bir yükseliş sinyali veriyor ve yukarı yönlü bir patlama için hazırlanıyor olabilir.

“Bu (altcoin), daha yüksek zaman çerçevesi desteğinde yükseliş eğilimine dönüşüyor. Her şey BTC’ye bağlı olduğu için hiçbir şey net değil, ancak 14.80 doların geri alınması Avalanche için yükseliş sapması (pozitif ayrışma) konusunda güçlü bir teyidi tetikleyecektir.” 

Analistin radarındaki son altcoin, Verasity (VRA). Van de Poppe, VRA’nın altcoin için potansiyel olarak bir sıçramayı tetikleyebilecek 0.00395 dolarlık önemli bir destek seviyesine yaklaştığını düşünüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?