Analist Lark Davis, Bu Altcoin’lerin Fiyatını Üçe Katlayacağını Düşünüyor!

0

Kripto analisti Lark Davis, akıllı sözleşme platformları; Cardano (ADA) ve Ethereum’un (ETH) mevcut fiyatlarından %300 oranında ralli yapmaya hazırlandığını söylüyor.

Bu hafta Davis, genel kripto piyasasının 2 trilyon dolardan fazla piyasa değeri sağlaması ve ADA’nın – ETH’nin geleceğiyle ilgili yeni görüşlerini Twitter ve YouTube’dan belirtti.

Davis, platformundaki akıllı sözleşmelerin Ağustos lansmanına yaklaşan Cardano’nun, piyasaya sürülmeden önce meteorik olarak yükselebileceğini iddia ediyor.

“Ağustos ayındaki Cardano akıllı sözleşmeleri, etkinliğe kadar ADA’nın fiyatını muhtemelen üç katına çıkaracak.”

Davis, Ocak ayında, uzun vadede Cardano’nun ADA token’ının kolaylıkla 1.00 dolara yelken açacağını ve mevcut boğa döngüsü sırasında muhtemelen 4.00 dolar veya 5.00 dolara ulaşacağını tahmin etmişti.

Piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto varlığı olan ADA, yazım sırasında 1.35 dolar civarında işlem görüyor.

Ethereum’a bakıldığında Davis, ETH’nin bu boğa koşusununda da en az %300 oranında değer kazanmaya hazır olduğunu ve en iyi akıllı sözleşme platformunu 3.000 doların altında satın almanın hala bir çok iyi bir fırsat olduğunu belirtti.

2021’de Ethereum deflasyonist hale gelecek ve Proof of Stake’e geçecek. 3000 doların altında satın almak hala ucuz!

Davis’in 3.000 doların ETH için çok düşük bir fiyat etiketi olduğuna inanmasının nedeni, trader’ın ETH’nin bu boğa piyasası sırasında 10.000 dolara ulaşacağından şüphelenmesidir.

“Bu mevcut piyasa döngüsünde yolun sadece üçte biri ile yarısı arasındayız ve Ethereum şimdiden 3.000 dolara yaklaşıyor. Altı ila on iki ay ileri saralım, Ethereum’un 10.000 dolara ulaştığını kolaylıkla görebiliyorum.”

Davis, coin başına 10.000 doların Ethereum’u 1.2 trilyon dolarlık bir piyasa değerine ulaştıracağını belirtiyor ki bu, platformun kripto dünyasındaki hakimiyeti göz önüne alındığında çılgınca bir değerleme değil.

“Bu sadece 1.2 trilyonluk bir piyasa değeri, bunu düşündüğünüzde o kadar da saçma ve uzak değil. Ve bu tahmin sadece kısa vadeli.”

Ethereum’un birçok rakibi olmasına rağmen, Davis hala blockchainin, kripto alanının omurgası olarak hareket etmeye devam edeceğine inanıyor.

Ethereum temel akıllı sözleşme platformudur, kripto para endüstrisinin atan kalbidir. Her şey Ethereum’da fiyatlandırılır. DeFi’nin (merkezi olmayan finans), NFTlerin (non-fungible token) kalbi olduğunu görüyorsunuz. ETH 2.0 çıktığında da Ethereum’un piyasadaki tam hakimiyetini koruyacağını düşünüyorum.”

Video izlemek için tıklayın!

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın