Analist Lark Davis, Binance’deki En Uygun Fiyatlı Beş Kripto Parayı Listeledi

Kripto tüccarı ve hisse senedi yatırımcısı Lark Davis, şu anda Binance’deki beş düşük maliyetli altcoini dikkatle izlediğini ve bunlardan ikisinin unicorn statüsüne ulaşacağına inandığını söylüyor.

Sadece 0,33 dolar fiyatla satılsa da, listesindeki ilk altcoin olan Polygon (MATIC), 1.8 milyar dolar ile yüksek bir piyasa değerine sahip.

“Yüksek piyasa değerine rağmen, daha geniş pazarların şu anda gerçekten değerini anlamadığı, ciddi şekilde yüksek potansiyele sahip bir coin olduğuna inanıyorum.”

Davis, Polygon’un daha büyük pazar payına sahip diğer birçok blockchain’den daha büyük bir ekosisteme sahip olduğunu söylüyor ve Polygon’un değerinin artacağını düşünmesinin nedeni olarak yaklaşan birkaç entegrasyonu gösteriyor.

Listesinde bir sonraki coin; Davis’in “canavar” olarak nitelendirdiği Injective Protocol (INJ). Halen test ağı aşamasında olan Injective, İkinci katman teknolojisi sayesinde sıfır gas ücreti ticareti sunar. Injective ayrıca vadeli işlem sözleşmeleri dahil olmak üzere, türev ürün alım satım hizmeti sunar. Trader, Injective’in ana ağı piyasaya sürüldüğünde unicorn statüsüne (1 milyar dolarlık piyasa değeri) ulaşmasını bekliyor.

Davis ayrıca Marlin’in (POND) de yükselişte olduğunu düşünüyor. Yüksek performanslı sıfır katman blockchain ağı olan Marlin (POND), merkezi olmayan finans (DeFi) için yüksek kaliteli altyapı sağlamaya yönelik olduğunu söylüyor ve ekliyor:

“İşleri daha iyi hale getirebilmek için kullanabilecekleri yüksek oktanlı bir benzin gibi düşünün.”

Davis’in listesindeki 4 numara ise, ona göre, önemsenmemiş ancak güçlü bir DeFi protokolü olan KAVA’dır. KAVA’yla ilgili uzun süredir pozitif düşüncelere sahip olan Davis, bu varlığın bir milyar dolarlık piyasa değerli bir kripto varlığı olacağına inanıyor.

KAVA, yatırımcılarının kendi platformunda düşük fiyatlı ücretler karşılığında borç vermesine, ödünç almasına, kazanmasına ve takas etmesine olanak tanır. Aynı zamanda Kava pazara yeni bir ürün grubu da getirmektedir.

Listenin son sırasında ise Open Ocean (OOE) var. Hala token satışı aşamasında olmasına rağmen Davis’in ilk beş listesini girebiliyor, çünkü Davis Binance’in bir lider yatırımcı olduğunu düşünüyor:

“Binance neredeyse her zaman yatırım yaptığı coinleri listeler.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : DailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.