Analist Lark Davis, Binance’deki En Uygun Fiyatlı Beş Kripto Parayı Listeledi

0

Kripto tüccarı ve hisse senedi yatırımcısı Lark Davis, şu anda Binance’deki beş düşük maliyetli altcoini dikkatle izlediğini ve bunlardan ikisinin unicorn statüsüne ulaşacağına inandığını söylüyor.

Sadece 0,33 dolar fiyatla satılsa da, listesindeki ilk altcoin olan Polygon (MATIC), 1.8 milyar dolar ile yüksek bir piyasa değerine sahip.

“Yüksek piyasa değerine rağmen, daha geniş pazarların şu anda gerçekten değerini anlamadığı, ciddi şekilde yüksek potansiyele sahip bir coin olduğuna inanıyorum.”

Davis, Polygon’un daha büyük pazar payına sahip diğer birçok blockchain’den daha büyük bir ekosisteme sahip olduğunu söylüyor ve Polygon’un değerinin artacağını düşünmesinin nedeni olarak yaklaşan birkaç entegrasyonu gösteriyor.

Listesinde bir sonraki coin; Davis’in “canavar” olarak nitelendirdiği Injective Protocol (INJ). Halen test ağı aşamasında olan Injective, İkinci katman teknolojisi sayesinde sıfır gas ücreti ticareti sunar. Injective ayrıca vadeli işlem sözleşmeleri dahil olmak üzere, türev ürün alım satım hizmeti sunar. Trader, Injective’in ana ağı piyasaya sürüldüğünde unicorn statüsüne (1 milyar dolarlık piyasa değeri) ulaşmasını bekliyor.

Davis ayrıca Marlin’in (POND) de yükselişte olduğunu düşünüyor. Yüksek performanslı sıfır katman blockchain ağı olan Marlin (POND), merkezi olmayan finans (DeFi) için yüksek kaliteli altyapı sağlamaya yönelik olduğunu söylüyor ve ekliyor:

“İşleri daha iyi hale getirebilmek için kullanabilecekleri yüksek oktanlı bir benzin gibi düşünün.”

Davis’in listesindeki 4 numara ise, ona göre, önemsenmemiş ancak güçlü bir DeFi protokolü olan KAVA’dır. KAVA’yla ilgili uzun süredir pozitif düşüncelere sahip olan Davis, bu varlığın bir milyar dolarlık piyasa değerli bir kripto varlığı olacağına inanıyor.

KAVA, yatırımcılarının kendi platformunda düşük fiyatlı ücretler karşılığında borç vermesine, ödünç almasına, kazanmasına ve takas etmesine olanak tanır. Aynı zamanda Kava pazara yeni bir ürün grubu da getirmektedir.

Listenin son sırasında ise Open Ocean (OOE) var. Hala token satışı aşamasında olmasına rağmen Davis’in ilk beş listesini girebiliyor, çünkü Davis Binance’in bir lider yatırımcı olduğunu düşünüyor:

“Binance neredeyse her zaman yatırım yaptığı coinleri listeler.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın