Mart 2, 2024

Analist Kararlı: XRP Fiyatı O Seviyeyi Aşmak için Temellere Sahip!

Popüler bir kripto analisti olan Dark Defender, Ripple destekli XRP token’la ilgili iyimser görüşünü sürdürdü ve gelecekte 1 doları geçeceğini iddia etti.

Altcoin’in fiyatının 0,6 dolar seviyesini aşması, analistin açıklamalarıyla uyumlu olarak dikkat çekti. Türev veriler, gelecekte fiyat hareketi konusunda spekülasyonlara yol açtı.

Dark Defender’ın XRP hedefi, 1 Mart için 0,6462 dolar olarak belirlenmişti. Altcoin, bu hedefe 1 Mart’ta ulaşamamış olsa da, 2 Mart’ta 0,6400 dolara ulaşarak önemli bir yükseliş gösterdi. Analist, bir sonraki hedefin 0,7707 dolar olduğunu ve bunu 1 doların takip ettiğini belirtti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Dark Defender, başlangıçta XRP için çok iyimser olan 1 dolar hedefini dışladı. Bu gönderide, MACD’nin yükselişte olduğunu ve Ichimoku bulutlarına doğru hareketini sürdürdüğünü ve bu da fiyatın 1 dolara doğru yol açabileceğini iddia etti.

XRP’nin fiyatı son 24 saat içinde %7,96’lık bir artış gösterdi ve şu anda 0,6395 dolardan işlem görüyor. Bu olağanüstü artış, Ripple’ın 800 milyon XRP emanet cüzdanında kilitlenmesi gibi faktörlerden dolayı gerçekleşmiş gibi görünüyor.

Coinglass’ın türev verileri, açık faizde bir artış olduğunu gösterirken, hacim %16,66 düştü. Bu, piyasaya önemli miktarda yeni para girdiğini gösterirken, piyasa aktivitesindeki düşüş ileride potansiyel bir konsolidasyon dönemine işaret ediyor.

OI ağırlıklı fonlama oranındaki %0,1026’lık artış, trader’ların uzun pozisyonlara daha fazla yatırım yapmaya hazır olduklarını gösterirken, Ripple destekli token için yükseliş görünümü çizdi. Bu, analistin açıklamalarıyla daha da uyumlu hale gelerek XRP’nin potansiyel boğa koşusu etrafında spekülatif beklentileri arttırdı.

Kaynak : Coingape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?