Şubat 6, 2024

Analist İddialı: Altcoin’lerde 100x’lik Kazanç İçin Şimdi Tam Zamanı!


Kripto para dünyası, sürekli olarak değişen bir ortamda yol alırken, yatırımcılar ve analistler de piyasadaki dalgalanmaları değerlendirerek stratejilerini güncellemeye devam ediyorlar. Son zamanlarda popüler bir kripto analisti olan Jason Pizzino, altcoin piyasasının geleceği hakkında dikkat çekici bir perspektif sunuyor.

Pizzino, altcoin piyasasının dibe vurmaya yakın olduğuna ve yakında büyük bir yükseliş hareketiyle karşı karşıya olduğumuza inanıyor. Analist yeni bir strateji oturumunda, toplam altcoin piyasa değerinin önemli bir direnç seviyesini destek haline getirdiğini belirtiyor ve bunun, bu yılın sonlarında başlayabilecek bir boğa koşusuna zemin hazırlayabileceğini öne sürüyor. Ancak, yakın gelecekte mevcut seviyeden aşağı yönlü hafif bir hareket olabileceği uyarısında bulunuyor.

Pizzino, uyarısını şu şekilde açıklıyor:

“Biraz daha fazla olumsuzluk olabilir ancak önceki döngüde yaşadıklarımıza kıyasla ciddi bir şey yok.

Yani 20x, 50x, 100x yapacak altcoin’leri bekliyorsanız şimdi tam zamanı. Ve evet, bunun gibi içerikler yayınlamaya devam ediyorum çünkü pazardaki konumumuz göz önüne alındığında bunun en iyi zaman olacağını düşünüyorum.

Kripto çantanızı bu belirli düşük seviyelerde (Nisan 2023-Ekim 2023 arası) doldurmamışsanız, şu an muhtemelen daha güvenli fırsatlardan birindesiniz, çünkü piyasa önceki dirençten (yaklaşık 270 milyar dolar) kırılma yaşadı ve potansiyel olarak bu seviyeye geri dönecek ya da söz konusu desteğe yaklaşacak.”

Altcoin tahmini

Analist ayrıca, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve stablecoin’ler hariç dijital varlıkların toplam piyasa değerini takip eden TOTAL3 grafiğini de takip ediyor. Söz konusu grafik, TOTAL3’ün bir sonraki aşamaya geçmeden önce yaklaşık 270 milyar dolarlık destek seviyesini yeniden ziyaret edeceğini gösteriyor.

Son olarak Pizzino, altcoin’lerin toplam piyasa değerinin, 2020 döngüsünde yaşananlara benzer şekilde, Kasım 2024’ten itibaren yaklaşık 12 ay boyunca artabileceğine inanıyor. Kasım 2024’ün özelliği ise seçimlerin (ABD başkanlık seçimleri) başlayacağı zaman olması.

“O dönemden itibaren, kabaca 2024’teki seçimler civarında, çılgın boğa piyasasına gitmek için yaklaşık 12 ayınız var. Buradaki zirve yaklaşık 2025 ile 2026’nın başları arasında yer alacak.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?