Haziran 11, 2024

Analist Gelecek Vaat Eden O Coin’leri Açıkladı: Yükseliş Kapıda!


Genel piyasa 30 günlük grafiklerde kırmızıyı göstermesine rağmen, bir analist bunu mevcut meme coin biriktirme eğiliminin ötesindeki nişlere odaklanmak için bir fırsat olarak gördü. Crypto Banter’a göre boğa piyasası daha yeni başlıyor. Analist, bir tweet dizisine atıfta bulunarak, altcoin koşularının tipik olarak bir yarılanmadan yaklaşık 500 gün sonra zirveye ulaştığını ve bu da zirveyi gelecek yılın ortalarına yerleştireceğini belirtti.

Analist, piyasa genelinde Blendr’ın önemli bir FUD’un ardından bir miktar toparlanma gösterdiğini ve hafta boyunca %50 düşmesine rağmen %12 değer kazandığını belirtti. FUD’un büyük ölçüde yersiz olduğuna inanıyor ve Blendr’ın geri dönmesini bekliyor.

En iyi RWA oyununu açıklarken, bu hafta %20 ve ay boyunca %48 kazanç elde eden Mantra’dan bahsetti. Mantra, portföyündeki tek RWA coin ve Mantra’nın piyasa değerini Ando gibi bir coinle karşılaştırdığında yukarı yönlü bir potansiyel görüyor. Kısa vadeli fiyat hareketlerine takılmamayı ve döngünün zirvesine odaklanmayı tavsiye etti. Bitcoin bu döngüde 100 bin ila 150 bin dolar arasında bir değere ulaşırsa, altcoinlerin büyük yükselişler görmesi bekleniyor.

Yaklaşan Oyunlar: Analist CUS için yaklaşan alfa testini tartıştı ve Xena’yı tutmaya değer birkaç mobil kripto oyunundan biri olarak övdü. Ayrıca gelecek vaat eden diğer birkaç oyunu da sıraladı: Maavia, Honeyland, InfiniGods’tan King of Destiny, Mythical Games’ten NFL Rivals ve Mythical Games ile işbirliği yapacak olan Pudgy Penguins. App Store’da bulunan Xena’yı denemeyi teşvik etti. Ayrıca Arbitrum’un kısa süre önce Arbitrum Orbit ve Stylus’un inşaatçılar ve oyuncular arasında benimsenmesini genişletmek için 215 milyon dolarlık bir oyun fonunu onayladığını söyledi.

Solana Oyunları: Analist, Honeyland ve Crown gibi Solana oyunlarının güçlü kullanıcı tabanlarına ve önemli güncellemelerine rağmen değerlerinin düşük olduğunu gözlemledi.

Yapay Zeka ve Oyun Paraları: Analist, mevcut düşük fiyatlarına dikkat çekerek yapay zeka coinlerinde önemli bir satın alma fırsatı tespit etti. Render, Tau, Prime, Blendr ve Desync’i değerinin altında ve biriktirmeye değer olarak listeledi.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?