Ocak 17, 2024

Analist Üç Ayda %245 Fırlayan Altcoin’de Yükseliş Bekliyor: “An Meselesi”


Kripto para piyasasının dinamikleri içerisinde, yatırımcılar ve analistler sürekli olarak gelecekteki kripto varlık performansını tahmin etmeye çalışıyor. Son günlerde, dikkat çeken bir kripto stratejisti olan “The Crypto Dog,” Ethereum (ETH) tabanlı bir altcoin’in, Bitcoin (BTC) karşısında güç kazanma potansiyeli olduğuna inanıyor. Bu öngörü, merkezi olmayan borsa protokolü Injective’in (INJ) INJ/BTC işlem çifti grafiğinde gözlemlenen olumlu gelişmelere dayanıyor.

The Crypto Dog, INJ/BTC grafiğinin “inanılmaz derecede bullish (yükseliş) bir yapı” sergilediğini belirtti. Kripto analisti, INJ/BTC’nin son günlerdeki önceki iki başarısız denemesine rağmen, yakın bir gelecekte önemli bir direnç seviyesini destek haline getirebileceğini öne sürüyor. Bu değerlendirme, grafikteki belirli formasyonlara ve teknik göstergelere dayanarak yapılmıştır. Analiste göre, altcoin’in, Bitcoin karşısında değer kazanma potansiyeli taşıyan bu olumlu gelişmeler, yakın bir zamanda daha belirgin hale gelebilir.

Altcoin yükselişi

16 Ekim’de INJ/BTC 0,0002737 BTC’de (7,80 dolar) kapanış yaptı ve şu anda yaklaşık %245’lik bir kazançla 0,0009446 BTC’de (40,75 dolar) bulunuyor.

Analiste göre ayrıca altcoin Injective’in 30 dolar ve 40 dolar aralığındaki konsolidasyon döneminden sonra bir kırılmanın eşiğinde görünüyor.

“INJ bu haftanın başka bir kazanana benziyor. Burada beklenenden daha uzun süredir konsolide oluyoruz, ancak bu sadece an meselesi.”

Analist Üç Ayda %245 Fırlayan Altcoin'de Yükseliş Bekliyor: "An Meselesi"

Trader ayrıca farklı bir altcoin olan Chiliz’in (CHZ) trendin tersine dönmek üzere olduğunu da iddia ediyor.

“CHZ pozisyonu aldım. İki yıldır süren bu düşüş trendini kırmaya hazır görünüyor, eğer gerçekleşirse büyük kazanımlar elde edilecek. Güçlü proje, benzersiz temeller, her zaman hayranım. Gerçek dünyayı kriptoyla birleştiren ilk şirketlerden biri.”

Analistten CHZ tahmini

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?