Şubat 17, 2024

Analist %300’e Kadar Fırlayabilecek 6 Altcoin Önerisiyle Çokça Konuşuldu!


Bitcoin’in son dönemde 52.000 dolarlık fiyata doğru etkileyici bir yükselişle kripto piyasalarında büyük bir sermaye akışı sağladığı gözlemlendi. Bu süreçte, özellikle bazı altcoin fiyatları yüzde 50’ye varan oranlarda değer kazanarak bundan büyük fayda sağladı.

Bu trendin ortasında, öne çıkan bir teknik analist, yakın zamanda bir boğa piyasasında iki ile üç kat arasında değer kazanabilecek altcoinlerin bir listesini hazırladığını duyurdu. Sosyal medya platformu X üzerinde paylaşılan bir gönderide, analist “JD”, kripto para topluluğunu altı belirli varlık grubuna odaklanmaları konusunda uyardı. Bu altcoinlerin, önemli bir fiyat düşüşünden önce yüzde 200 ile 300 arasında kazanç elde edebileceğini öne sürdü. Ayrıca, bu altcoinlerin fiyatlarındaki bir geri çekilmeden sonra bile yeni bir büyüme dalgası yakalayabileceğini iddia etti.

Analistin önerdiği altcoinler arasında, piyasa değeri düşük ve bir kuruşun altında işlem gören Verasity (VRA) dikkat çekiyor. VRA, son haftada %32,12’lik bir artışla 0,007215 dolar seviyesinden işlem görüyor. Verasity, reklam dolandırıcılığı ile mücadele amacıyla tasarlanmış, yayıncılara ve reklamverenlere şeffaf bir altyapı sağlayan bir blok zinciri ekosistemidir.

Curve DAO (CRV) ise, analistin dikkate alınması gereken tokenler arasında ikinci sırada yer alıyor. Özellikle CRV, yarım milyardan fazla bir değerlemeye sahip ve geçtiğimiz hafta %6,21’lik bir artışla 0,5348 dolar değerine ulaştı. Curve, stabilcoin ticareti için tasarlanmış, otomatik bir piyasa yapıcı mekanizması kullanarak likidite yönetimi sağlayan merkezi olmayan bir borsadır.

Teknik analist JD, ayrıca 12 milyar dolarlık piyasa değeriyle önemli meme tabanlı kripto para projesi Dogecoin’in (DOGE) potansiyelini de vurguluyor. Şu anda 0,08515 dolardan işlem gören Dogecoin, geçtiğimiz hafta %5’lik bir artış kaydetti.

Oasis Network’ün ROSE tokeni, JD tarafından bu boğa piyasasında üç kat artış potansiyeli taşıyan bir başka altcoin olarak belirtiliyor. ROSE, şu anda 0,1198 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte önemli bir düşüş yaşadı.

XRP, 30 milyar doları aşan piyasa değeriyle dördüncü en büyük altcoin olarak kabul ediliyor. Teknik analistler, XRP’nin önümüzdeki haftalarda yüzde 300’lük bir artış potansiyeline sahip olduğunu düşünüyorlar. Şu an itibarıyla XRP, son yedi gün içinde %7’lik bir artışla 0,5594 dolardan işlem görüyor.

Son olarak, Hedera’nın yerel tokeni HBAR, analistin bu boğa sezonunda izlemesi gereken altcoinler listesinde yer alıyor. HBAR, şu anda 0,08455 dolardan işlem görüyor ve son yedi gün içinde %7,7’lik bir artış yaşadı.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?