Şubat 14, 2023

Analist Ethereum Tabanlı Altcoin’e Dikkat Çekti!

Cantering Clark, Ethereum tabanlı yeni altcoin Hashflow Token yükselebileceği öngörüsünde. İşte analistin dikkat çektiği detaylar.

Analist, paylaştığı son grafiğin bu hafta içerisinde üç kat daha fazla yükseliş sinyali verdiğini belirtti. Analiste göre bu kurulum büyük bir hareketin öncüsü olacak kadar kritik. Analist bu bağlamda Hashflow Token (HFT) için yükseliş bekliyor.

  • Yeni bir altcoin ve yeni grafik etkisi var.
  • Mikro ölçekli değil ancak çok yoğun bir birikim yok.
  • Düşük birim eğilimi var.

hashflow token

Bu bir mikrokap değil ama yine de daha küçük, bu yüzden dikkatli olun, ancak HFT token muhtemelen uzun bir düzeltici yeniden birikim döneminden önce çok daha yükseğe çıkacak gibi görünüyor.

HFT altcoin analizi

Hashflow, 110,87 milyon dolarlık piyasa değeriyle 262. sırada yer alıyor. Haber hazırlanırken HFT son 24 saatte %20’den fazla artışla 0,62 dolardan işlem görüyor. Analistin grafiğine bakıldığında, HFT’nin 1,02 dolara kadar yükselebileceği öngörüsü var.

Hashflow Token yakın zamanda 2023 yol haritasını açıklamıştı. Bu planlarda oyunlaştırılmış, hikaye evreni odaklı merkezi olmayan özerk organizasyonu (DAO) Hashverse’i başlatma gibi detaylar yer alıyor. Güncellemeler sonuç olarak kullanıcıların tokenları stake etmesine, görevleri tamamlamasına ve NFT’ler kazanmasına olanak tanıyor.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?