Mart 1, 2024

Analist Ethereum Rakibi için Parabolik Ralliye İşaret Etti: %130 Yükseliş Geliyor!

Popüler analist Kaleo, Ethereum rakibi Avalanche fiyatının %134’e varan oranda yükselebileceğini düşünüyor. Analiste göre AVAX bir sonraki yükseliş hareketiyle 60-70 dolar aralığına ulaşabilir. Ancak piyasadaki ivme arttıkça 100 doları da aşabileceğini düşünüyor.

avalanche fiyatı %130'luk ralliye hazırlanıyor

Avalanche haber hazırlanırken 42,65 dolardan işlem görüyordu ve haftalık bazda %14 artış kaydetti.

Analistin listesindeki bir diğer varlık ise Dogecoin oldu, analist DOGE’un BTC karşısında güçlü bir hareket sergileyerek yükselebileceğini düşünüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere analist son olarak Solana fiyatının da mevcut seviyesinden %15’e varan yükseliş kaydedebileceğini belirtti. Kaleo, sOL için kilit seviyenin destek yönünde 80 dolar, direnç yönünde de 150 dolar olduğunu belirtti.

analist kaleo üç kripto para için dikkat çeken bir analiz yayınladı

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?