Analist: Ethereum, Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterecek

0

Trader Michaël van de Poppe, Bitcoin ve Ethereum’un performanslarını tartıştığı yeni bir video yayınladı. Trader, kendi temelleri ve özellikleri olan iki farklı platform olduklarını kabul ederken, Ethereum’daki gelişmelerin önemli olacağına inanıyor.

Ethereum, Proof-of-Stake tabanlı bir algoritmaya geçiş sürecinde ve ünlü trader, yatırımcıların kısa vadede yararlanabilecekleri büyük bir fırsata sahip olduğuna inanıyor. Michaël van de Poppe, ölçeklenebilirliğin Ethereum’un en büyük sorunu olduğunu belirtti.

Son aylarda Ethereum’un en çok eleştirildiği konu olarak, blockchain’deki yüksek tıkanıklık, ücret fiyatlandırmasını artırdı. Bu nedenle birçok kullanıcı daha ucuz platformlara geçiş yaptı. Trader, bunun ETH’nin fiyatını etkilediğini ekledi:

“Yine de en çok kullanılan platform Ethereum’dur. ETH’nin fiyatını önemli ölçüde artıran Ethereum için entegrasyonların ve iyileştirmelerin gelmesi çok muhtemeldir. Bu sayede Ethereum’un Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğini varsayacağım.” 

Trader ETH/BTC çifti fiyat tablosunu da inceledi, geçtiğimiz haftalarda ETH için “önemli bir düzeltme” olduğunu kaydetti. Bu, BTC’nin son haftalardaki nispeten olumlu performansından ve Cardano ile Polkadot gibi Ethereum’a yeni alternatiflerin ortaya çıkmasından kaynaklanıyor.

Ancak ETH’nin 1.600 dolar’ların üstündeki mevcut fiyat aralığı güçlü bir destek. Trader, işlem hacmi seviyelerine baktı ve ETH’nin bir birikim dönemine girebileceği sonucuna vardı. Bu nedenle analiste göre giriş yapmak için uygun bir zaman.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın