Analist, En Güçlü DOGE Balinası Hakkındaki Sansasyonel Teoriyi Açıkladı

0

Kripto para analisti, inanılmaz derecede güçlü Dogecoin (DOGE) balinası hakkındaki eksantrik teorisini paylaşıyor.

Twitter’da Yodaskk adı ile tanınan anonim trader, güçlü bir Dogecoin (DOGE) hesabının şaşırtıcı ayrıntılarını belirtti. Hesabın sahibi artık Avustralya’daki en zengin kişiden bile daha zengin.

Analist, Dogecoin (DOGE) Milyarderinin İlginç Davranışını Fark Etti

Trader ve analist “Yodaskk”, DH5yaieqoZN36fDVciNyRueRGvGLR3mr hesabı için Dogecoin (DOGE) araştırmacısının ekran görüntüsünü yayınladı. Yazım sırasında hesapta, 23.5 milyar dolar değerinde yani 36.7 milyar DOGE bulunuyor. Hesap bütün Dogecoin’lerin %28’ine sahip.

Bu gizemli cüzdan 2019’un başından beri aktif ve birikmeye devam ediyor. Bu yüzden anahtarları kalıcı olarak kaybolmuyor. Ve işte burada işler ilginçleşiyor.

Analist’e göre; bu cüzdandaki ilk DOGE satın alımı Şubat 2019’da kaydedildi. Elon Musk, Dogecoin (DOGE) hakkında Nisan 2019’da tweet atmaya başladı.

Hesap defalarca popüler ABD internet meme’lerine atıfta bulunan Dogecoin (DOGE) miktarları satın aldı: 666, 420, 1337 vb. Ayrıca hesap, 15 Nisan 2021’de Elon Musk’ın doğum günü anısına 628.1971 DOGE satın aldı.

Yodaskk bu cüzdanın, Binance (BNB) veya Robinhood gibi bazı merkezi borsalara bağlı Dogecoin (DOGE) için bir soğuk depo olması olasılığını ise reddetti.

Şimdiye kadar, bu hesap sadece bir kez büyük miktarda Dogecoin (DOGE) sattı: 12 Nisan 2021’de. 100 milyon DOGE tek bir işlemle taşındı.

2013’te şaka amaçlı başlayan bir kripto para birimi olan Dogecoin (DOGE), coşkulu popülaritesini Tesla’nın Elon Musk’ına borçludur. Trollemesi DOGE’u milyonlara tanıtsa da, proje ekibi Musk’ın sevgili kripto paraları üzerindeki etkisi hakkında karışık duygulara sahip.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın