Ağustos 28, 2023

Analist Düzeltmeye Meydan Okuyorlar Dediği İki Altcoin’i Paylaştı!


Kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde derin bir düzeltme kaydederken, Shiba Inu ve Litecoin gibi varlıklar toparlanma belirtileri gösteriyor.

Shibarium lansmanı, Shiba Inu fiyatının zirve noktasından %30 oranında düzeltilmesiyle bir zorluk yaşadı. SHIB, haber hazırlanırken 4,7 milyar dolar piyasa değeri ile 0,0000079 dolar fiyattan işlem görüyor.

Öte yandan, olumlu gelişme, son zamanlarda çok sayıda SHIB token’ın borsalardan çıkması oldu. Geçtiğimiz hafta boyunca, 2 trilyondan fazla SHIB borsa cüzdanlarından çekildi.

17 Ağustos’tan 26 Ağustos’a kadar Shiba Inu sahipleri, 0,000008 dolarlık bugünkü piyasa değeriyle 14,5 milyon dolara denk gelen 1,8 trilyon SHIB token’ı çekmiştir. Bu rakamın, Shiba Inu’nun geçtiğimiz haftaki ortalama işlem hacminin %10’unu aşması dikkat çekicidir.

Bu durum, SHIB fiyatı üzerinde önemli bir etkiye sahip olan başka bir arz sıkışıklığı olasılığının altını çiziyor. Shibarium’a ilişkin endişeler azalır ve piyasa talebinde bir artış yaşanırsa, bu durum fiyat için çok önemli bir gelişme haline gelebilir.

Öte yandan Shiba Inu talepleri bir süredir nötr seyrediyor. Verilere göre 16 Ağustos’tan itibaren SHIB ağındaki günlük Aktif Adreslerde bir düşüş bulunuyor. 26 Ağustos itibarıyla bu sayı 3.647’ye ulaşarak 16 Ağustos’ta gözlemlenen 8.214 Aktif Adrese kıyasla %56’lık bir azalmaya işaret ediyor.

Shiba Inu haberleri

Shiba Inu ile birlikte Litecoin, yarılanmasının ardından yaptığı düzeltmenin ardından istikrarlı bir destek elde etmiş görünüyor. Analist Ali Martinez, 63,22 ile 65,19 dolar arasındaki fiyat aralığında, toplam 215.000 adresin 3,81 milyon $LTC satın aldığını ve bu nedenle Litecoin fiyatının yakın vadede 75 dolara yükselmesinin muhtemel olduğunu düşünüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?