Ocak 11, 2023

Analist DOGE ve İki Altcoin için Konuştu: Potansiyel Yüksek!


Popüler analist Cantering Clark, Dogecoin (DOGE) ve iki metaverse token hakkında tahminlerini paylaştı. Analist, DOGE fiyatının güçlü bir ralliye hazırlandığını düşünüyor. İşte detaylar.

Cantering Clark, Dogecoin fiyatının sonunda yüksek kar sunma potansiyelini göstereceğini düşünüyor. Analiste göre DOGE 0,10 dolarlık hedefine doğru hareketleniyor.

Dogecoin’de çok aylık bir değer destek olarak görev görüyor. Kasım ayına kadar en düşük seviyeleri aradı ve geri almayı başardı. Bence artık daha yüksek seviyelere doğru harekete hazır.

Dogecoin fiyat tahmini

Dogecoin haber hazırlanırken 0,0768 dolardan işlem görüyordu. Analistin hedefinin başarılı olması halinde fiyat %30’luk potansiyele sahip.

Cantering Clark ayrıca blok zinciri oyunu GALA için de yükseliş tahmin ediyor. Kripto analisti, GALA’nın yıla başlamak için %145’lik muazzam artışından sonra bile yükselmeye devam edeceğine inanıyor.

Tahminlerine göre GALA insanların beklediğinden daha fazla yükselecek. Bence ralli oldukça aykırı bir güce sahip. Düşüş kaydederken koyduğu mikro seviyeleri hızlıca geri alıyor.

GALA fiyat tahmini

Haber hazırlanırken GALA, son 24 saatte yaklaşık %6 düşüşle 0,0386 dolardan işlem görüyor.

Yatırımcının radarındaki bir diğer altcoin ise blok zinciri tabanlı oyun ekosistemi The Sandbox (SAND). Cantering Clark’a göre, SAND muhtemelen yükselişin devam etmesi için zemin hazırlıyor.

Aptos’un yerel aralığını geri kazanırken yaptıklarına bakın. SAND de aynı şeyi yapıyor. Büyük bir yükseliş bekliyorum ve ekip oldukça heyecanlı. Muhtemelen yönetim tarafından önemli haberler gelecek.

SAND 0,517 dolardan işlem görüyor ve hala Cantering Clark’ın geçersiz kılma seviyesinin üzerinde.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?