Şubat 21, 2024

Analist Dev Altcoin Rallisi Geliyor Diyerek Fırlayacak Favori İki Varlığını Açıkladı!

Bitcoin fiyatının 2021 yılındaki boğa piyasasına ilişkin detaylarını doğru tahmin etmesiyle nam salan Pentoshi, altcoin piyasası için yeni bir yükseliş dalgasının geldiğine ilişkin yeni bir tahmin yayınladı.

Pentoshi; Bitcoin, Ethereum (ETH) ve stabilcoin’ler hariç tüm dijital varlıkların piyasa değerini izleyen TOTAL3 grafiğini yakından takip ettiğini belirtti.

Kripto para analistine göre, tüm altcoin’lerin toplam piyasa değerinin (TOTAL3) şu anki yaklaşık 548 milyar dolarlık seviyesinden %264’ün üzerinde meteorik bir şekilde yükselebileceğini öngörüyor.

pentoshi altcoin piyasası için yükseliş tahmini yayınladı

Analist, kripto piyasalarındaki son yükseliş hareketlerinin çoğunlukla Bitcoin‘e odaklandığını ve gerçek bir altcoin sezonunun henüz ortaya çıkmadığını vurguluyor.

“Toplam alt piyasa değerine bakarsanız, bu döngünün alt sezonunu bile yaşamadığımızı ve en iyi performans gösterenlerin en iyi performans gösterenler olarak kalacağını fark edersiniz.”

En iyi performans gösterenlerden bahsetmişken Pentoshi, piyasanın geri kalanını geride bırakacağını düşündüğü iki kripto alt sektörünü sayıyor.

“AI (yapay zeka) + oyun. İnsanların sevdiği ve tutkulu olduğu kolay tezler iyi performans göstermeye devam ediyor.”

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?