Analist Çılgın Potansiyelli 6 Altcoin’i Açıkladı! Milyonlar Kazandıracak Altcoinler!

0

Popüler bir Youtuber ve kripto fenomeni olan Lark Davis, son videosunda aya yükselme potansiyeline sahip altı altcoinden bahsetti. Ona göre, bu altcoinler son zamanlarda kaydettikleri önemli haber niteliğindeki olaylarına göre seçildi.

Injective Protocol

Injective Protocol (INJ), merkezi olmayan türevlerin ve sınırsız DeFi’nin potansiyelini tam olarak ortaya çıkaran ilk katman-2 merkezi olmayan borsa protokolüdür. Tradera göre, Injective Chain, anında kesinliğe, 2 saniyenin altında blok sürelerine ve yıldırım hızında işlem hızlarına ulaşan Ethereum uyumlu DeFi uygulamalarını desteklemek için özel olarak tasarlanmıştır.

Lark Davis’e göre, enjektif protokol, 120 milyon dolarlık bir teşvik programı verildiğine dair son duyurunun ardından çılgın bir fiyat artışı kaydedebilir. Bu, traderlar için 120 milyon dolarlık teşvik sunacak bu program kripto endüstrisindeki en büyük borsa teşvik programlarından biri olacak.

“Ne zaman büyük bir teşvik programı olsa, insanlar enjekte edilen paranın peşinden koştukça fiyat hareket eder.”

Acala (ACA)

Polkadot ağında çalışan merkezi olmayan bir finans protokolü olan Acala (ACA), listenin bir sonraki sırasında bulunuyor. Kısa süre önce Acala’nın dünyanın ilk Polkadot parachain müzayedesini stake edilen 32 milyonun üzerinde DOT ile kazandığı bildirildi.

Trader özellikle, Acala’nın kitle kredisi olarak yapılandırılmış bir ilk madeni para teklifi (ICO) aracılığıyla 24934 katılımcıdan yaklaşık 1.28 milyar dolar değerinde toplam 32.5 milyon DOT topladığını vurguluyor.

Acala, Polkadot ekosistemi için devasa bir DeFi oyuncusu ve bu da haberi inanılmaz kılıyor. Bu gelişme, zincirler arası varlıkları sisteme getirdiği anlamına geliyor. Bitcoin ve Ethereum’un yanı sıra çok çeşitli DeFi ürünlerine artık sistem üzerinden erişilebilir olacak.

Ayrıca trader, ikinci Polkadot parachain müzayedesi devam ederken, kazananın birlikte çalışabilir uygulamalar oluşturmak için tasarlanmış Ethereum uyumlu bir akıllı sözleşme platformu olan Moonbeam olacağını tahmin ediyor. Şu anda aktif geliştirme aşamasında olan platformun ana ağını yıl sonuna kadar başlatması planlanmaktadır.

Elrond (EGLD)

Davis’in radarı altındaki üçüncü altcoin, sharding kullanarak son derece hızlı işlem hızları sunmayı amaçlayan bir blok zinciri protokolü olan Elrond (EGLD).

Tradera göre, yakın zamanda Elrond, Maiar DEX DeFi platformunun lansmanını güçlendirmek/hızlandırmak için 1 milyar dolarlık bir likidite teşvik programı duyurdu ve bunun Elrond’u inanılmaz şekilde olumlu etkileyeceğini duyurdu.

“Bu, belki de bugüne kadarki en büyük DeFI teşvik programı ve DeFi’nin benimsenmesini kripto alanının mevcut sınırlarının ötesine,ana akıma taşımak için önemli bir adımı temsil ediyor.”

Tradera göre, yeni kullanıcıların sadece bir telefon numarası kullanarak 1 dakikadan kısa sürede güvenli bir kripto cüzdanı elde etmelerini sağlayan son derece sezgisel Maiar Uygulaması ile birleştiğinde, Maiar Borsasının çekici ve kullanımı kolay UX’i güçlü bir DeFi’nin benimsenmesini sağlayacak yeni standart belirliyor. Davis bunu Elrond’un geleceği için ana adım olarak adlandırıyor.

Holoride (RIDE)

Listenin dördüncü sırasındaki kripto para birimi olan Holoride (RIDE), araç içi eğlence için NFT destekli bir içerik ekosistemidir. Trader, Holoride’ın navigasyon ve araç verileriyle birleştirilmiş son teknoloji XR tarafından tanımlanan aşırı sürükleyici araç içi deneyimler sunduğunu, bunun yanı sıra yenilikçi, şeffaf bir blok zinciri ve NFT destekli içerik ekosistemi tarafından desteklendiğini vurguluyor.

“Şirket, Nisan ayında 12 milyon dolarlık A Serisini kapattı ve otomobil üreticileri ve içerik oluşturuculardan oluşan ekosistemine şeffaflık getirmek için Elrond blok zincirini teknoloji yığınına entegre edeceğini duyurdu.”

Holoride’ın NFT’lere entegrasyonunun, geliştiricileri, token satın alımlarından kazanılacak daha fazla para vaadi karşılığında Holoride platformunda daha fazla içerik oluşturmaya teşvik etmesi ve ayrıca araç içi deneyimlerini kişiselleştirmek isteyen yolcuları çekmesi bekleniyor.

Bunun yanı sıra Holaride, gelecekte otomobillerin çocukları ve sürücüleri eğlendirmek için Sanal Gerçeklik ile donatılması beklendiğinden, bunu gerçeğe dönüştürmek için Porsche gibi en büyük otomobil markalarından bazılarıyla birlikte çalışıyorlar. Trader Holoride’ın “en umut verici kriptolardan biri” olduğunu düşünüyor.

Polygon (MATIC)

Polygon (MATIC), altcoin listesinin bir sonraki sırasında bulunuyor. Polygon kısa süre önce, Ethereum Virtual Machine uyumlu Polygon ailesinin en yeni üyesi ve bir Ethereum katman 2 ölçekleyici çözümü olan Polygon Miden’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

“Polygon Miden, gelişmiş bir ZK Rollup’ıdır. ZK Rollup’ları çok umut verici, ancak şu anda Ethereum’da olanlar gibi keyfi mantık ve işlemleri desteklemeleri zor. Polygon Miden, temel bileşeni Miden VM’yi kullanarak bu zorluğun üstesinden gelmek için kullanılacak.”

Buna ek olarak, Polygon, Bitcoin üzerinde DeFi’yi geliştirmek için OxPolygon ile bir işbirliği yaptığını duyurdu. Davis, bu girişimlerin fiyatı üzerinde önemli bir etkisi olacağını tahmin ediyor.

“Polygon ekosistemi hızla büyümeye ve gelişimsel olarak güçlenmeye devam ediyor.”

Sandbox (SAND)

Ay yolcusu altcoin’ler listesinde son sırada Sandbox (SAND) bulunuyor. Oyuncuların NFT destekli sanal dünyayla tanışmaları için ilk fırsat olan The Sandbox Alpha’nın duyurulmasının ardından, metaverse platformunun kripto para birimi yüzde 36’nın üzerinde artmış durumda.

“Oyuncuların 18 farklı oyuna katılmasına izin verecek, ancak hepsine erişmek için non-fungible tokenlere ihtiyacınız olacak.”

Davis ayrıca, platformun LAND jetonunun sahiplerine ilk bin çekilişle sadece 5.000 Alpha Pass oluşturulacağını vurguluyor. Kalan 4.000 günlük aktivitelere katılan oyunculara ödül olarak tahsis edilecektir.

Davis ayrıca, ilk bini platformun LAND token sahiplerine gidecek şekilde yalnızca 5.000 Alfa Pass oluşturulacağını vurguluyor. Kalan 4.000 ise günlük aktivitelere katılan oyunculara ödül olarak verilecek.

“Bu çok heyecan verici ve metaverse varlığının genel potansiyeline katkıda bulunuyor. Sandbox tam bir başarı ve başarılı olmaya devam edecek.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın