Mart 20, 2024

Analist Cardano için Parabolik Ralli Sinyalini Verdi: İşte O Strateji!


Kripto para analisti Ben Armstrong, Cardano fiyatının güçlü bir boğa koşusu için hazırlandığına inanıyor. Armstrong, ADA’nın fiyatını olumlu yönde etkileyecek bir dizi gelişmenin yaşandığını ve bu durumun blok zinciri ağında artan kamuya açıklıkla paralel olduğunu vurguluyor.

Cardano’nun ekibinin bilinirliğini artırmak için bilinçli bir çaba harcayıp harcamadığını belirtmese de, bu artan bilinirliğin ADA’nın fiyatını artırıcı bir trend olduğundan emin. Son zamanlarda yaptığı bir videoda, tarihsel verilerin Cardano ekosistemindeki bu tür gelişmelerin genellikle önemli bir ADA fiyat hareketine yol açtığını gösterdiğini belirtti.

Analist O Altcoin Major Değişim Zamanı Dedi ve Ekledi: Parabolik Ralli için Sıkı Tutunun!

Armstrong, Cardano’da yeni başlatılan fiat destekli stabilcoin olan USDM’nin, ekosistemdeki çeşitli faaliyetlerin bir sonucu olarak artan canlılığın arkasındaki önemli etkenlerden biri olduğunu vurguluyor. Bu, ağda bir ilk olarak tanımlanıyor ve merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemi için bir dönüm noktası olabileceğini belirtiyor.

Analizine devam eden Armstrong, Cardano CEO’su Charles Hoskinson’ın Hydra projesiyle ilgili sorunları ele almasını başka bir önemli kamusal olay olarak öne sürüyor. Hoskinson’ın, Hydra’nın devam ettiğine ve ağın verimliliğini önemli ölçüde artıracağına dair topluluğa güvence verdiğini vurguluyor.

Armstrong ayrıca, ADA için 5 dolarlık bir fiyat öngören fiyat analizini de aktarıyor. Üst düzey analist, önümüzdeki haftalarda 0,55 ila 0,80 dolar arasında bir ADA konsolidasyonu bekliyor. Martinez’e göre, ADA’nın ilk konsolidasyonun ardından 1,70 dolara yükseleceğini ve daha sonra 5 dolara doğru yolculuğuna devam edeceğini öngörüyor.

TradingView verilerine göre, ADA son zamanların en yüksek seviyesi olan 0,81 dolardan geri çekildikten sonra şu anda 0,614 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : Coinedition

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?