Şubat 16, 2024

Analist Cardano Fiyatının 1 Dolara Ulaşacağı Tarihi Vurguladı!


Cardano topluluğu 1 dolarlık psikolojik desteğe ulaşmak adına çalışmaya devam ediyor. Fiyat geçtiğimiz hafta %12’lik bir büyüme kaydederken şu an 0,60 dolardan işlem görüyor.

ADA topluluğu fiyatın 1 dolar sınırını aşması gerektiğini düşünürken, Dan Gambardello, önceki döngü grafiklerini analiz ederek bu görüşe karşı çıkıyor. Analist, ADA’nın mevcut konumunun aslında beklentileri aştığını savunuyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere ayrıca Gambardello, ADA’nın Bitcoin yarılanmasından önce 1 doları geri alamayacağına dair eleştirel tavrını ortaya koyarak dikkat çekmişti.

Hatta Cardano’nun belirtilen zaman çizelgesi içinde bu hedefe ulaşması halinde şanslı bir kripto meraklısına 1.000 ADA vermeyi taahhüt ederek bir meydan okuma bile yarattı. Ancak Gambardello, tahmininin yanlış çıkacağına dair samimi umudunu dile getirdi.

Cardano 1 Dolar Hedefine Ne Zaman Ulaşacak?

Gambardello, ADA’nın 1 dolar aralığına girmesinin ne zaman uygun olacağına inandığına dair tahminlerde bulundu.

Analist ilk olarak, Bitcoin’in mevcut yükseliş eğilimini sürdürdüğü ve konsolidasyondan önce geri çekilme olmadan yukarı doğru yükseldiği senaryolara değindi.

Bitcoin yarılanmasından önce başka bir kırılma denemeden önce düşmesi ve konsolide olması durumunda, ADA’nın 1 dolara ulaşma kabiliyeti konusunda şüpheler olacağını vurguladı.

Bu arada, Bitcoin’in yarılanmaya giden patlayıcı eğilimini sürdürdüğü varsayımında bulundu. Gambardello, Cardano’nun 2020’deki, özellikle de Bitcoin’in boğa piyasası yükselişini başlattığı Kasım ayındaki tarihsel grafiğine atıfta bulundu.

Analist, Cardano fiyatının yükseliş sezonu boyunca 2020 sonundaki boğa sezonu kırılmasının ardından gösterdiği performansa değindi. Daha sonra bu formasyonu kopyalayarak ADA’nın mevcut piyasa konumuna uyguladı.

Bu da fiyatın yarılanmadan kısa bir süre önce 1 dolara ulaşabileceğini öne sürdü.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?