Kasım 16, 2023

Analist: Bu Yıl %1700 Roketleyen Altcoin’e Dikkat, Yeni Bir Yükselişin Eşiğinde!


Son güncellenme : 16.11.2023 - 16:34

Kripto para piyasasının tanınmış analistlerinden biri olan Credible Crypto, ilk 50 içinde yer alan bir altcoin için oldukça olumlu bir yükseliş beklentisi ortaya koydu.

Analist, Kaspa’nın (KAS) yerel token’ının Kasım ayında tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasının ardından, daha da yükselebileceğini ifade etti. Credible Crypto’nun değerlendirmesi, Kaspa’nın teknik ve temel özelliklerinin Bitcoin’e benzer bir şekilde güçlü ivme gösterdiğini ortaya koyuyor.

“Şu ana kadar tam anlamıyla Bitcoin kadar net/yükselen dürtüsel yapıya sahip tek bir altcoin ile karşılaştım, o da KAS.” 

Kaspa altcoin grafiği

Credible Crypto’nun öne çıkardığı bu güçlü ivme, yatırımcıların dikkatini çekiyor ve Kaspa’nın gelecekteki performansının olumlu bir şekilde etkilenebileceğine dair bir gösterge olarak değerlendiriliyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Kaspa, yılın başında 0,00539 dolardan işlem görüyordu, şimdi ise %1,746’lık bir artışla 0,0995 dolar seviyesinde işlem görüyor. Altcoin fiyatındaki bu önemli artış, Kaspa’nın piyasadaki güçlü duruşunu ve yatırımcıların ilgisini çekme yeteneğini yansıtıyor

Yaygın olarak takip edilen analist, popüler altcoin dışında lider kripto para Bitcoin’i (BTC) de inceledi. Analist, BTC’nin 32.000 ila 33.000 dolar arasına düşmesinin “olasılık dışı” olduğunu söylüyor. Credible Crypto’ya göre Bitcoin, fiyat patlamalarından önce yaptığı geçmiş dönemlere benzer şekilde hareket ediyor.

Kripto analisti, Bitcoin’in yükseliş trendi başlamadan önce 11.000 ila 12.000 dolar arasına düşmeyi başaramadığı örneğini veriyor. Bu fiyat hareketi BTC’nin 2020’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 70.000 doların biraz altına ulaşmasını sağladı.

Credible Crypto ayrıca Bitcoin’in 4.000 ila 5.000 dolar arasına düşüşten kaçındığını ve 2019’da 14.000 dolara yükseldiğini de belirtiyor. Analist bu benzerliklere ilişkin şu ifadeleri kullandı:

“Yine buradaki kilit nokta, her üç senaryodaki bağlamımızın da çok benzer olmasıdır; yani bu olayların her biri, yükseliş momentumunun en güçlü olduğu ve “bariz” fiyat değişimlerinin çoğunlukla ön planda olduğu büyük bir ivmenin ortasında meydana geldi.

Bu sefer farklı olabilir mi? Elbette. Ancak benim görüşüme göre aynı şeyleri daha çok göreceğiz.”

Lider kripto para basın zamanında 37.389 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?