Kasım 29, 2022

Analist Bu Altcoin’lere Dikkat Çekti: Yükseliş Gelebilir!


Son güncellenme : 29.11.2022 - 22:53

Popüler bir kripto analisti, mevcut ayı piyasasının ortasında Chainlink (LINK) ve Cardano (ADA) dahil olmak üzere birkaç altcoin hakkındaki tahminini güncelledi.

Michaël van de Poppe, 642.900 Twitter takipçisine merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in direnci kırmanın ortasında “güç gösterdiğini” söyledi.

“Devam için 7 doların üzerinde kalmasını tercih ederim ve ardından 8.50 doları ve/veya 9.25 doları hedeflerdim.”

Chainlink altcoin analizi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere LINK, basın zamanında 7.40 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 19. sıradaki altcoin, son 24 saatte yaklaşık %8.51 oranında değer kazandı.

Bunların yanında Van de Poppe ayrıca Ethereum (ETH) rakibi Cardano’nun “hala koruması gereken kritik alanda” olduğunu düşünüyor. Analistin grafiğine göre altcoin kilit destek alanının hemen üzerinde kalmaya devam ediyor.

Cardano altcoin kripto analizi

Van de Poppe, eşler arası ödemeler için halka açık bir ağ olan Hedera Hashgraph’ın (HBAR) fiyat hareketini de takip ediyor. Kripto stratejistine göre HBAR, %14’ün üzerinde bir ralli başlatmaya bir direnç kadar uzaklıkta.

“Bu (altcoin), piyasanın geri kalanıyla aynı görünüyor. Bir kez kırıldığında 0.06 dolardan bir sonraki alana giden kapıyı açacak çok önemli bir dirençle karşı karşıya.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?