%100 Artış Gelebilir: Analist Bu Altcoin’lerde Yükseliş Bekliyor!

Geniş çapta takip edilen bir kripto analisti, bir Ethereum (ETH) rakibinin son günlerde gerçekleştirdiği ralliye rağmen, fiyatın yükselmeye devam edeceğini tahmin ediyor.

Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, 642.900 Twitter takipçisine Fantom’un (FTM) kısa bir geri çekilme görmeden önce bu hafta güçlü bir artış kaydettiğini söyledi. Trader, boğalar altcoin fiyatını 0.50 dolara doğru itmeden önce FTM’nin desteği 0.22 dolar ile 0.24 dolar arasında korumasını bekliyor.

“Geçen hafta FTM’de çok güçlü bir hareket oldu. 0.26 dolara geri dönüş, bu iyi bir işaret. Muhtemelen bir noktada 0.24 dolar ve 0.22 doları gözlemleyeceğim bir düzeltme olacak, ancak bunun bir ila iki hafta içinde 0.40-0.50 dolara çıkması beni şaşırtmaz.”

FTM şu an 0.24 dolar seviyesinde işlem görüyor. Analistin hedefine doğru bir yükseliş %100’ün üzerinde bir artış anlamına gelir.

Daha sonra stratejist, blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon’a (MATIC) odaklanarak altcoin fiyatının 1.30 dolar seviyesini yeniden test edebileceği bir ralli öngörüyor.

“Son zamanlarda güç gösteriyor. […] Ayrıca, önümüzdeki birkaç hafta içinde 1 dolar ve daha yüksek seviyelere doğru devam etmesi bekleniyor ve potansiyel olarak 1.30 doları yeniden test edebilir.”

Matic fiyat analizi

Kripto analisti Eight Global haber bülteninde ise, Litecoin’e (LTC) dikkat çekti. Analist LTC’nin diğer altcoin’lerden daha iyi performans gösterdiğini belirtti:

“Litecoin, aralık kırılması devam ettiği için güçlü bir şekilde hareket ediyor. Birçok altcoin yeni dipler yapıyor, ancak Litecoin yeni dip yapmadı ve 65 dolar seviyesindeki direnci kırdı, bu sayede 80 dolara önemli bir koşu gerçekleşti.”

Analist Litecoin‘in yaklaşık 96 dolara yükselebileceğini, ancak bunun için yol boyunca önemli fiyat seviyelerinde destek bulması gerektiğini ekledi.

Litecoin fiyat analizi

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.