Mart 8, 2024

Analist Bu Altcoin’in Boğada Parlayacağını Söylüyor: En Az %250’lik Artış!


Kripto alanında öne çıkan bir isim olan Altcoin Sherpa, Solana (SOL) adlı popüler altcoin için çarpıcı bir yükseliş beklentisi dile getirdi. Solana, piyasa değerine göre en büyük beşinci kripto varlığı konumunda ve Altcoin Sherpa’ya göre, önümüzdeki dönemde büyük bir artış potansiyeline sahip.

Altcoin Sherpa’nın analizine göre, Solana’nın değeri bu döngüde yaklaşık %250 ila %600 arasında artabilir. Sherpa, SOL’un tüm zamanların en yüksek seviyelerini rahatlıkla kıracağına inanıyor, ancak bu artışın ne kadar olacağını kesin bir şekilde tahmin etmek zor. Tahminlerine göre, Solana’nın 500 dolarlık bir fiyat hedefine ulaşması muhtemel görünüyor, ancak 1000 dolar gibi abartılı bir artış beklemek gerçekçi değil.

Analist ayrıca, Solana’nın hala en büyük yatırımlarından biri olduğunu vurguluyor. Onun gözünde, Solana’nın potansiyeli oldukça yüksek ve büyük kazançlar getirebilir. Analistin tahminlerine göre, Solana’nın bir sonraki hedefi 170 dolarlık seviyeye ulaşmak olacak. Ancak, bu noktada yatırımcılar dikkatli olmalı ve piyasanın dalgalanmalarını göz önünde bulundurarak kararlarını vermeli.

“SOL: Bu, bu döngüdeki tüm zamanların en yüksek seviyelerini temiz bir şekilde kıracak, tek soru ne kadar yukarı çıkacağı. 500 dolar muhtemel, 1000 dolar gibi abartılı bir şey bana göre söz konusu değil. Hala en büyük yatırımlarımdan biri. Sıradaki seviyeye 170 dolar.”

Altcoin Sherpa'dan Solana tahmini

Grafiğe göre, Solana’nın için önemli direnç seviyeleri belirlenmiş durumda. 140 doların üzerine çıktıktan sonra Solana’nın karşılaşacağı büyük direnç seviyeleri 174 dolar ve 202 dolar civarında görünüyor. Bu seviyelerin aşılması, altcoin fiyatının daha da yükselmesine katkı sağlayabilir.

Altcoin Sherpa piyasanın lider kripto para birimi Bitcoin hakkında da tahminlerini güncelledi. Analist BTC’nin, kısa vadede büyük bir dalgalanma yaşayacağını ancak bu döngüde sonunda altı haneli bir fiyat etiketine ulaşacağını söylüyor. Analistin grafiğine göre Bitcoin yakın gelecekte 62.000 dolara düşmeden önce 70.000 doların biraz altına kadar yükselebilir.

“Bitcoin bu döngüde 100.000 dolara çıkacak ve bu kısa vadeli hareketler radarda göz kamaştırıyor. Bitiş çizgisine bu kadar yakınken birikiminizi kaybetmeyin.” 

Bitcoin fiyatı yükselişe geçebilir

Bitcoin, bu yazının yazıldığı sırada son 24 saatte küçük bir artışla 67.299 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?