Kasım 28, 2022

%41 Patlayabilir: Analist Bu Altcoin’de Yükseliş Bekliyor


Son güncellenme : 28.11.2022 - 20:20

Geçen yılki Bitcoin (BTC) boğa piyasasının sonunu doğru tahmin eden kripto stratejisti, Ethereum tabanlı bir altcoin için ralli beklediğini açıkladı.

Sektörde Pentoshi olarak bilinen takma adlı analist, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) için teknik ve temel bilgilerin yükseliş için aynı hizaya geldiğini düşünüyor. Pentoshi’ye göre LINK, birkaç hafta içinde büyük bir temel katalizörün gelmesiyle güç gösteriyor.

“LINK güçlü bir toparlanma yaşadı ve tüm olanlara rağmen hiçbir zaman yeni dip seviyelere düşmedi ve düşük seviye aralığını korumayı başardı. Önümüzdeki iki hafta içinde ortaya çıkacak staking ile, daha iyi performans gösterme şansının yüksek olduğunu hissediyorum.”

Chainlink fiyat analiz grafiği

Analist grafiğine baktığında, 9.63 dolarlık hedefine doğru toparlanmadan önce LINK için 6.60 dolar seviyesine hafif bir düşüş öngörüyor. Basın zamanın LINK 6.81 dolardan işlem görüyor ve bu da altcoin fiyatının %41’in üzerinde bir artış potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Yakın tarihli bir Chainlink blog gönderisine göre, LINK için beta staking’in 6 Aralık’ta Ethereum (ETH) ana ağında yayınlanması planlanıyor. Coin sahipleri, staking etkinliğine katılmak için Chainlink’lerini akıllı sözleşmede kilitlemek zorunda kalacaklar, böylece satışa sunulan LINK arzını azaltacaklar. Ayrıca LINK sahipleri, stake etme özelliği sayesinde ağı güvence altına alınacak ve aynı anda ödül olarak LINK toplayabilecekler.

Bunların yanında bütün piyasa uzmanlarının altcoin için yükseliş beklemediğini belirtmekte fayda var. Pentoshi, LINK konusunda iyimser olsa da, diğer kripto stratejisti Cheds, piyasa değerine göre 21. en büyük kriptonun hala geniş bir aralıkta işlem gördüğünü vurguluyor.

“Bağlam açısından, LINK iyi tanımlanmış yedi aylık bir yatay aralıkta işlem görüyor ve bu, hala sadece bir düşüş trendi.”

Chainlink grafik

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?