%54 Fırlayabilir: Analist Bu Altcoin’de Ralli Bekliyor!

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe’ye göre, geçmiş fiyat hareketleri eşler arası ödeme ağı Litecoin (LTC) için epik bir artış yaşanabileceğini gösteriyor.

İlk olarak kripto stratejisti, Litecoin’in son düzeltici hareketinden sonra bile haftalık zaman diliminde hala yükselişte olduğuna inanıyor.

“Aslında, Litecoin yükseliş trendinde. Yani Litecoin için güzel bir yükseliş trendimiz var. İzlememiz gereken bazı güzel seviyeler var ve haftalık 63 dolar civarındaki seviye kesinlikle takip etmemiz gereken bir seviye. (…) 

100 dolara doğru yeni bir ralli olması durumunda, bu seviyenin (63 dolar) destek olarak korunduğunu görmek ve muhtemelen buraya (80 dolar) doğru bir sıçrama almak istersiniz. Ardından konsolidasyon aşamasından sonra bu ralliyi yapmaya devam ederiz.”

Yazım sırasında Litecoin, 64.75 dolar seviyesinde işlem görüyor. Analistin hedefi 100 dolar, bu da altcoin için yüzde 54 oranında bir artış hedefi olduğunu gösteriyor.

Van de Poppe’ye göre, LTC’nin son fiyat hareketi, 2018’in sonunda dibe vurduğu zamanki piyasa yapısını yansıtıyor gibi görünüyor. Kripto stratejisti, o yılın Aralık ayında Litecoin’in büyük bir ralliyi ateşlemeden önce %28’lik bir gerilemeye tanık olduğunu vurguluyor.

Özetle Van de Poppe, altcoin için şimdi de benzer bir durumun yaşanabileceğini ve düzeltme bittiğinde LTC’nin yükselişine devam edebileceğini söylüyor.

“Bu, 2019’daki bir fiyat hareketinde gördüğümüzle çok karşılaştırılabilir … Bu yatay hareketi, kırılmayı, tamamen geri gelmeyi, dipler oluşturmayı, yanal hareketi, kırılmayı gördük.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.