Kasım 30, 2022

%80 Gelebilir: Analist Bu Altcoin’de Patlama Bekliyor

Bitcoin (BTC) için 2018 ayı piyasası dip seviyesini doğru bir şekilde tahmin eden kripto stratejisti, iki altcoin için tahminlerini güncelledi.

Smart Contracter takma adıyla tanınan analist, 215.100 Twitter takipçisine eşler arası ödeme ağı olan Litecoin’in (LTC) dört saatlik grafikte yükseliş devam modelini kırdığını söyledi.

“LTC’de temiz dört saatlik boğa bayrağını (yükselen bayrak-bull flag) kırdı.”

Litecoin fiyat analiz grafiği

Yazma sırasında LTC, analistin diyagonal direncinin üzerinde, 79.33 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Analistin takip ettiği diğer altcoin merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Aave (AAVE). Kripto analistine göre AAVE, günlük grafikte bir ABC formasyonunu tamamladıktan sonra %80’lik bir ralli için hazır görünüyor.

“Oraya varmanın yaklaşık iki ay süreceğini düşünüyorum ve bunun bir ayı piyasası rallisi olup olmayacağından henüz emin değilim. Ancak, bence burada iyi görünüyor ve varlığı birkaç ay kadar tutmak beni mutlu eder.”

AAVE fiyat analizi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere kripto analisti, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden Elliott Wave teorisinin popüler bir uygulayıcısıdır. Teoriye göre, bir varlık ABC şeklindeki düzeltici bir hareketi tamamladıktan sonra yeni bir yükseliş trendi başlatma eğilimindedir.

Lider kripto Bitcoin’i de inceleyen Smart Contracter, BTC’nin yükseliş senaryosunu yakından takip ettiğini söylüyor.

“Fiyat eylemi tam anlamıyla bunu yapıyor…”

Bitcoin fiyat analiz grafiği

Yukarıdaki grafiğe göre analist, lider kripto BTC’nin 17.841 dolara doğru ralli yapacağını tahmin ediyor gibi görünüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?