Kasım 5, 2022

%60 Gelebilir: Analist Bu Altcoin’de Patlama Bekliyor

Popüler bir kripto para analisti ve trader’ı, dijital varlık piyasalarının yükselişe geçmesiyle birlikte, iki altcoin için beklentilerini açıkladı.

Takma adlı analist Smart Contracter Shiba Inu (SHIB) ile başlayarak, 213.500 Twitter takipçisine bu hafta başlarında paylaştığı yükseliş fikrine dayanarak meme coin’in “plana göre gittiğini” söyledi.

Yakın zamanda Smart Contracter, Shiba Inu’nun yükselişte olan meme coin Dogecoin’in (DOGE) ayak izlerini takip edeceğini tahmin etmişti.

DOGE’yi kaçırdıysanız, ki bu arada sorun değil, DOGE’yi kaçırdıklarını düşünerek satın alacak diğer tüm kişilerle birlikte SHIB’ye girme şansınız var.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere grafiğe bakıldığında analist, tıpkı Dogecoin’in son birkaç hafta içinde yaptığı gibi, SHIB’nin Bitcoin’den önemli ölçüde daha iyi performans göstereceğini tahmin ediyor gibi görünüyor.

Ethereum (ETH) blockchain’i üzerine inşa edilmiş bir meme coin olan Shiba Inu, basın zamanında 0.0000125 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin’i Curve DAO’yu (CRV) da inceleyen Smart Contracter, piyasa değerine göre 84. en büyük kripto varlığının günlük grafikte bir dönüş modeli oluşturduktan sonra kırılmanın eşiğinde olduğunu söylüyor.

“CRV’de birkaç aylık düşüş trendi kırılmasında güzel ters baş ve omuzlar kurulumu.”

Curve DAO token fiyat analizi

Analistin bahsettiği bu formasyon düşen bir trendin sonlanmakta olduğunu ve yükselen bir trendin başlayacağını gösteren bir formasyondur.

Grafiğe bakıldığında, trader CRV için 1.62 doları hedefliyor gibi görünüyor ve bu da Ethereum tabanlı token için yaklaşık %60 yukarı yönlü bir potansiyel olduğunu gösteriyor.

2018 yılının Haziran ayında, Bitcoin 6.000 doların üzerinde işlem görürken Smart Contracter, amiral gemisi kripto varlığının tam olarak 3.200 dolara düşeceğini tahmin etti. Altı ay sonra, Bitcoin 3.150 dolar civarında dibe vurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.