Kasım 22, 2022

%64 Çökebilir: Analist Bu Altcoin’de Düşüş Bekliyor

Bu yılki kripto piyasası çöküşünü doğru bir şekilde tahmin eden popüler kripto trader’ı, tahminlerini güncelledi. Trader, başka bir kapitülasyon olayı beklentisiyle bir dizi altcoin için aşağı yönlü fiyat hedefleri belirledi.

Capo olarak bilinen takma adlı trader, 673.000 Twitter takipçisine şu anda kripto fiyatlarındaki her artışın bir satış fırsatı olarak değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.

Capo’nun takip ettiği altcoin’lerden biri açık kaynaklı blockchain ağı Tron (TRX). Trader’a göre, TRX, alçalan üçgen modelini kırdıktan sonra %50’den fazla düşüş yaşayabilir. Grafiğine göre Capo, altcoin için yaklaşık 0.02 dolar seviyesini hedefliyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Capo, blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) için daha da dramatik bir düşüş bekliyor. Popüler analiste göre MATIC, mevcut fiyatlardan %64’ten fazla uzakta, 0.30 dolara doğru ilerliyor.

Polygon MATIC fiyat tahmini

Capo’nun ayrıca Bitcoin (BTC), lider altcoin Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Litecoin (LTC) Polkadot (DOT) için de fiyat hedefleri var. Bu hedefler arasında en dikkat çekeni büyük çöküş yaşayan kripto borsası FTX’in yerel token’ı FTT için yapılmış olan hedef: analist altcoin fiyatının sıfıra gideceğine inanıyor.

“Kapitülasyon olayından sonra yerel dip için potansiyel hedefler (güncelleme):

BTC 12 bin – 14 bin

ETH 600-650

ADA 0.16-0.20

LTC 29-32

DOT 2.8-3.1

FTT 0.000001.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?