Analist: Boğa Koşusunun Son Ayağında Bu Altcoin’ler İçin Yeni ATH’ler Yolda

0

Credible Crypto takma adıyla bilinen trader, bazılarının yok saydığı büyük bir altcoin’in önümüzdeki aylarda tüm zamanların en yüksek seviyelerini görebileceğini düşünüyor.

Popüler analist, Twitter takipçilerine; Litecoin’in (LTC) mevcut boğa koşusunun son “efsanevi” ayağından yararlanabileceğini söylüyor.

“Birçok insanın LTC’nin ‘boğa koşusu’nu daha önce yaptığını ve mezara doğru yolda çıktığını söylediğini görmek…

Fraktal ticareti yapmıyorum, ancak 2017’de grafikte gördüğümüze benzer bir şey göreceğimizi düşünüyorum. Sadece LTC için değil, “eski coin’lerin” büyük bir çoğunluğu için. Hâlâ yeni ATH’lerin hazır olduğunu düşünüyorum.”

Kaynak: Credile Crypto

Tahmininin zamanlamasına gelince, analist, son rallinin konsolidasyondan “birkaç ay sonra” başlayacağını düşünüyor.

Credible Crypto ayrıca Bitcoin Cash’in (BCH) de tüm zamanların en yüksek seviyelerini görebileceğini düşünüyor. Ve trader’ları XRP’den vazgeçmemeleri konusunda uyarıyor.

“Aynı zamanda XRP de 2017’deki en kötü performans gösteren majörlerden biriydi. BTC’nin zirvesini takip eden 30 gün içinde, XRP, döngüsü için toplam kazancını 629 kata çıkararak 10 kattan fazla yükseldi. Yavaş bir başlangıç ​​yaptığı için onu görmezden gelmeyin.”

Twitter: Credible Crypto

Ek olarak analist, pazarın merkezi olmayan genel ağ Hedera Hashgraph (HBAR) için kritik bir talep alanına girdiğini söylüyor.

“Bu seviyelerden alım yapmak için 3. bir şansımız olacağını düşünmemiştik ama piyasa bize cömert davrandı.”

Birbirini izleyen her düşüşün agresif bir şekilde satın alındığını ve önemli bir HTF talep alanına girdiğimizde satıcının ilgisini çektiğini belirtmekte fayda var. Alıcılar düzenli olarak buraya adım atıyor.”

Kaynak: Credible Crypto

Credible Crypto, Bitcoin (BTC) 35-38.000 dolar seviyesini kırabilirse 45-55.000 dolara doğru hareket edeceğini tahmin ediyor. Daha da yükselirse, short’lamayı planlıyor.

“55 bin dolara ulaşabilirsek, short hedge yapmaya bakacağım. Eminim ki oraya ulaşırsak, birçok insan kendinden geçmiş olacak ve yeni ATH çağrısı yapacak, ancak gerçekte, bu bölge orta vadeli bir ret görme olasılığı en yüksek bölgedir. Bir planınız olsun.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın