Analist Bitcoin’de Büyük Bir Sıçrama Öngörüyor, Peki Ethereum Ne Yapacak?

0

Yakından takip edilen bir kripto analisti ve tüccarı, Ethereum için potansiyel alt seviyeleri özetlerken Bitcoin‘in toparlanmaya ve sıçramaya hazırlandığını belirtti.

Smart Contracter takma adıyla tanınan analist, 190.000’den fazla takipçili Twitter hesabından Bitcoin’in sinyaller vermeye başladığını ve düzeltmenin neredeyse bittiğine dair haber verdiğini belirtti.

“Henüz bir ‘geri dönüş’ belirtisi yok ancak bence son ‘kapitülasyon’ hacmimize ulaştık ve bence Bitcoin (BTC), en kötü durumda bile 63.000 dolara sıçrayacak bir senaryoyu takip ediyor. Açıkçası en iyi durum ise yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi ile sonuçlanabilir.”

Analist, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan piyasa katılımcılarının psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin eden bir teknik analiz olan ‘Elliott Wave’ tekniğini kullanıyor. Analistin grafiğine göre, Bitcoin (BTC) beş dalgalı bir düzeltme hareketini tamamladı ve sırada bir sıçrama yapmaya hazırlanıyor.

Etheruem (ETH) hakkında da konuşan Smart Contracter, ETH’nin sıçramaya başlayabileceği seviyeleri belirtmenin yanı sıra, ETH’nin düzeltmeye devam etmesini beklediğini de ekledi.

“En azından orta vadede, Etheruem (ETH) hakkında endişeliyim. Bir argümanı, 4 saatlik grafikte, beş dalgalı bir düşüşün ardından 0,618 Fibonacci seviyesine kadar bir ABD yaptık. (Ben) burada biraz satış yaptım ve 3600-3800 dolar arasındaki herhangi bir kapitülasyonu yeniden değerlendireceğim. Ben yanılıyor olabilirim ancak üzülmektense, güvende olmayı tercih ederim.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın