Ocak 14, 2023

Analist Bitcoin için Meteorik Tahmini Verdi: “Her Şey Mümkün!”

Nicel analizleriyle tanınan PlanB, Bitcoin fiyatının bir sonraki boğa koşusunda meteorik olarak yükseleceği görüşlerini arttırdı. Analist, Kasım 2022’de 15.500 dolar ile dibe vuran BTC’nin şu an geleneksel bir yükseliş sinyali olan kâr bölgesinde olduğunu düşünüyor.

PlanB, Bitcoin’in 2025’te bir parabolik artıştan önce 2024 halving’i (yarılanma) döneminde 30.000 doların üzerinde işlem görmesini bekliyor.

Bitcoin fiyat tahmini

Bitcoin, son 24 saat içinde %11’in üzerinde bir artışla 20.878 dolardan işlem görüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere analist, yaklaşan boğa piyasası geniş bir aralığa sahip olacak ve öncü kripto varlığı mevcut fiyatlardan yaklaşık %4,689’luk bir artışla 1 milyon dolara kadar yükselebilir.

“Aslında boğa piyasası aralığının 100.000 ile 1 milyon dolar arasında olacağına inanıyorum. Ancak insanlar geniş marjları veya bunları yaratan oynaklığı anlamıyor. Bu yüzden gerçekçi hedefimi 100.000 dolar olarak belirledim.”

Bitcoin bu seviyelere doğru yükseliş kaydederse %380’lik artış kaydedeceği anlamına geliyor.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?