Eylül 1, 2023

Analist Bitcoin ETF’si Hakkında Konuştu: Fiyat Ne Kadar Yükselebilir?


Popüler kripto analisti DonAlt, yakın zamanda onaylanması beklenen Bitcoin ETF’sine ilişkin yorumunu paylaştı. Analist, söz konusu onay halinde beklenenin aksine daha düşük bir yükseliş olmasını bekliyor.

ETF’nin onaylanması halinde yukarı doğru %10 veya %20 aralığında bir yükseliş bekliyorum. Daha fazlasını beklemek pek de anlamlı değil. Buna benzer gelişmeyi Grayscale davasında da görmüştük.

Bitcoin haberleri

Bu haftanın başlarında bir ABD mahkemesi oybirliğiyle ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Grayscale tarafından yapılan Bitcoin ETF başvurusunu yeniden değerlendirmesi gerektiğine karar verdi ve bu karar BTC’nin %5’in üzerinde yükseldiği bir döneme denk geldi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere DonAlt, Grayscale’in zaferinden sonra, kaçınılmaz gecikmeler olsa da, bir Bitcoin ETF‘sinin onaylanma şansının artık %100’e yakın olduğunu söylüyor.

Dünle ilgili iyi olan şey, ETF’nin bana hemen hemen tamamlanmış bir anlaşma gibi görünmesi. Reddedilme ihtimali çok çok düşük. Bence onaylanana kadar ertelenecek, ertelenecek, ertelenecek. Benim temel varsayımım bu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?