Şubat 15, 2024

Analist Bitcoin Ekosisteminde Yer Alan Altcoin için Ralliyi Müjdeledi!


Kripto para dünyasının popüler trader’larından Kaleo, takip ettiği üç altcoin fiyatının yukarı yönlü hareket edeceğini belirterek tahminini yayınladı.

Kaleo, Bitcoin ağına NFT özelliklerini getirmeyi amaçlayan ORDI‘nin yerel varlığında yükseliş olacağının sinyallerini verdi.

Trader, ORDI’nin diyagonal direncinin üzerine çıktığını belirterek altcoin’in bir sonraki ayağa başlamaya hazır olduğunu öne sürüyor.

Geçen hafta Kaleo, ORDI’nin BTC’nin gücü sayesinde yükselebileceğini söyledi.

Hisse senetleri tüm zamanların en yüksek seviyelerine ilerlemeye devam ederken Bitcoin yükselişini sürdürmeye hazır görünüyor. BTC anlatılarına bahis oynamak burada akıllıca bir oyun gibi görünüyor. Ordinaller bu döngüde büyük bir rol oynayacak ve ORDI grafiğinin bir basamak daha yükseldiğini görmezsek şaşırırım.

Trader’ın grafiğine dayanarak, ORDI’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 130 dolara yükseleceğini tahmin ettiği görülmekte. Bu yazının yazıldığı sırada ORDI 68,23 dolardan işlem görüyordu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Kaleo akıllı sözleşme platformu Avalanche’ı (AVAX) yakından takip ettiğini belirtti. Kaleo’ya göre AVAX, diyagonal direncini kırdıktan sonra 2023’teki en yüksek seviyesine doğru yükselmeye hazırlanıyor. Bu da fiyatın 50 doların üzerine çıkabileceği anlamına geliyor.

Bu yazının yazıldığı sırada AVAX 39,37 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yaklaşık %5 düştü ancak hala Kaleo’nun direncinin üzerinde.

Analistin listesindeki son altcoin ise THORChain (RUNE) oldu. Kaleo, RUNE/BTC paritesinin yükseldiğini ve 0,00049807 BTC veya 24,64 dolar civarında yüksek bir seviye kaydettiğini belirtti.

analist kaleo altcoin sepetini açıkladı

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?