Şubat 16, 2024

Analist Binance’te İşlem Gören Altcoin için %4737’lik Roketleyici Ralli Tahminini Paylaştı!

Kripto piyasasının öne çıkan analistlerinden EGRAG, VeChain (VET) için 2,3 dolarlık hedefine ulaşma yolunda, boğa piyasasının gücüne güvendiğini açıkladı.

EGRAG, yakın zamanda VET’in yatırımcılara finansal özgürlük sunma potansiyeline dair inancını yeniden vurgulayan bir güncelleme paylaşarak tartışmaları tetikledi. Aralık ayında VET için üç hedef belirleyen analist, ilk hedefe iki ay sonra bile ulaşılamamasına rağmen, varlığın geleceğine olan inancını daha da artırdığını belirtti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere VeChain’in finansal sınırlamaları aşma yeteneğine odaklanan EGRAG, varlığın hedeflerine ulaşabilmesi için önemli bir şarttan bahsetti.

VeChain Fiyatının Büyük Yükselişinin Koşulu Bu

EGRAG’a göre, VET’in bu haftaki kapanışını 0,04318 dolarlık Fibonacci 0,382 seviyesinin üstünde gerçekleştirmesi gerekiyor.

Bu başarının, önemli bir hedefe ulaşmak için gerekli ivmeyi sağlayacağına ve pozisyonunu güçlendireceğine inanılıyor. Söz konusu hedef, Fibonacci 0,702 seviyesine denk geliyor ve bu da VeChain fiyatının 0,11 dolara ulaşması anlamına geliyor.

Şu anda, VeChain 0,04755 dolardan işlem görüyor ve son bir günde %5 artış gösterdi. Bu, varlığın belirlenen kritik 0,04318 dolar hedefini zaten geçtiğini gösteriyor. Ancak, bu yüksek fiyat seviyesinin hafta sonuna kadar korunup korunamayacağı henüz net değil.

2,3 Dolarlık Hedefe %4.737’lik Ralli Olası!

Eğer VeChain, yüksek fiyatını ve momentumunu korursa, analist 0,11 dolara ulaşmak için %131 gibi daha büyük bir yükseliş öngörüyor. İlginç bir şekilde, 0,11 dolar, VET için öngörülen bir dizi yükseliş hedefinin sadece ilki.

EGRAG’ın belirlediği sonraki hedefler, VET’in 1 dolarlık bölgeye, özellikle de 0,68108 dolar ile 1,05763 dolar arasına ulaşmasını bekliyor. Üçüncü ve son hedef ise VET için 1,99 ile 2,3 dolar arasını kapsıyor.

VeChain’in şu anki değeri dikkate alındığında, 2,3 dolara ulaşabilmek için %4.737’lik bir artış gerektiği hesaplanıyor. Bu, varlığın şimdiye kadarki en yüksek değeri olan 0,2782 doları büyük ölçüde aşacak bir büyüme.

Analist, önceki piyasa döngülerine kıyasla VET’in bu sefer daha zorlu fiyat noktalarına erişebileceğine inanıyor. EGRAG bu görüşle yalnız değil; tanınmış analist Ali Martinez de benzer bir öngörüde bulunarak, VeChain’in on ay içinde rekor seviyelere ulaşacağını tahmin eden bir paylaşım yaptı.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?