Analist Austin Arnold Mayıs’ta Büyük Potansiyele Sahip Olacak 9 Kripto Parayı Listeledi!

0

Analist Austin Arnold, önümüzdeki ay içinde büyük potansiyele sahip olduğuna inandığı dokuz kripto varlığını listeledi.

Bitcoin (BTC)

Arnold’un yeni videosunda paylaştığı ilk varlık, kripto para birimlerinin amiral gemisi Bitcoin (BTC).

Analist, trilyon dolarlık varlığın kurumsal yatırımcıları çektiğini ve artan bir ana akım benimseme ile karşı karşıya olduğunu vurguluyor. ABD Bankası, varlığı koruyacağını duyururken, Tesla CEO’su Elon Musk ve Twitter CEO’su Jack Dorsey; firmaları, varlığı portföylerine ekleme yönünde teşvik etmeye devam ediyor.

Ethereum (ETH)

Beklenildiği gibi, trader’ın listesindeki ikinci varlık; aynı zamanda piyasa değeri açısından da en büyük ikinci varlık olan Ethereum(ETH).

“Temel bir bakış açısından, teknik analiz(TA) açısından, anlatı açısından… Bence Ethereum her açıdan harika görünüyor.”

Arnold, ETH 2.0’da gittikçe daha fazla ETH kilitlendiği için, akıllı sözleşme platformunu yöneten varlığın bir arz sıkıntısı ile karşı karşıya olduğunu da belirtiyor.

Polygon (MATIC)

Arnold’un listesindeki üçüncü madeni para, Ethereum’un ağındaki yükü hafifletmeyi amaçlayan ve Ethereum için bir katman-2 ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC).

MATIC, geçtiğimiz yedi gün içinde %100’ün üzerinde artış göstererek, son zamanlarda fiyatında bir fırlama yaşadı.

Cardano (ADA)

Arnold’un listesinde bir sonraki varlık, şu anda Etiyopya hükümeti ile ortaklığa kilitlenmiş olan Ethereum’un rakibi Cardano (ADA).

“Cardano etrafındaki duygu göz ardı edilemez, anlatılar ve duygular kripto para birimlerindeki fiyatın çoğunu yönlendirir.”

Arnold, Altcoin Daily’nin hangi Ethereum rakibinin kripto meraklılarının desteğini kazandığını görmek için Twitter takipçilerine anket yaptığında, Cardano’nun ezici bir çoğunlukla kazandığını da ekliyor.

Binance Coin (BNB)

Analist’in listesinde sıradaki varlık, Binance Coin (BNB). Arnold, Binance ticaret platformunun, kullanıcılarına yakında Apple, Microsoft ve MicroStrategy hisselerini alıp satma olanağı sağlayacağını vurguluyor. Bunun ötesinde Binance, Haziran ayında kendi nun-fungible token (NFT) pazarını açacaklarını ve büyüyen sektörden muhtemelen bir pay alabileceklerini de duyurmuştu.

Chainlink (LINK)

Oracle projesi Chainlink (LINK), Arnold’un listesinde altıncı sırada geliyor. Trader, Chainlink’in, her blockchainde çalışabileceğini ve “herkesin” kullandığı kripto fiyat oracle’ı olduğunu belirtiyor. Ayrıca Arnold, LINK’in teknik analiz açısından da iyi göründüğüne inanıyor.

VeChain (VET)

Traderin listesinde yedinci sırada ise, nun-fungible tokenler (NFTS) sunan, benzersiz dijitalleştirilmiş sanat, arazi ve oyun varlıklarının artan popülaritesine oynayan ve “insanlar ne istiyorsa ona dönüştüğünü” söylediği VeChain (VET) var.

Aave (AAVE)

Aave(AAVE), Yield-Farming’i (Likidite Madenciliği) merkezi olmayan finans (DeFi) platformuna getirmek ve kullanıcıları kendi v2 platformuna geçmeye teşvik etmek gibi hedeflerinden dolayı sekiz numarada yer alıyor.

Injective Protocol(INJ)

Listesinin son sırasına INJ’yi ekleyen Arnold, kripto fonu Pantera Capital ve Shark Tank yıldızı Mark Cuban’ın desteğini alan ve Robinhood’un merkezi olmayan bir versiyonu olarak görülen Injective Protocol‘un de mayıs ayında büyük potansiyele sahip olduğunu vurguluyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın