Ocak 19, 2024

Analist %2.777 Artış Kaydeden Altcoin İçin Konuştu: “Önümüzdeki Aylarda İyi Performans Gösterecek”!


Ünlü kripto analisti ve trader’ı, orta vadede Bitcoin (BTC) ekosistemi token’ları üzerinde yükseliş hissiyatını dile getirdi.

Altcoin Sherpa X’te Bitcoin üzerine metin ve resimlerin yazılmasına olanak tanıyan bir protokol olan Bitcoin Ordinals (ORDI) ve ekosistemdeki diğer benzer kripto varlıklarının “önümüzdeki aylarda iyi performans göstermesini” beklediğini belirtti.

Bitcoin fiyat grafiği

ORDI, 18 Ekim’deki 3,48 dolarlık kapanışa kıyasla yaklaşık %2.777’lik bir artışla, haber yazıldığı sırada 72,35 dolardan işlem görüyor.

Trader ardından Solana ile ilgili de tahminlerini dile getirdi. 2024’te piyasa değerine göre beşinci en büyük kripto varlığının fiyatında yükseliş olsa da, kısa vadede düşmesini beklediğini belirtti.

bitcoin fiyat grafiği analizi

SOL, haber yazıldığı sırada 98,01 dolardan işlem görüyor.

Ardından analist THORChain (RUNE)’e yöneldi. Altcoin Sherpa’ya göre, düşüş trendi devam ederse günlük grafikte RUNE’de izlenecek temel Fibonacci düzeltme seviyeleri 0,50 (% 50) ve 0,618 (% 61,8). Fibonacci düzeltme seviyeleri, bir varlığın fiyatı için olası destek ve direnç noktalarını belirlemek için kullanılır ve en yaygın olanları %38,2, %50 ve %61,8’dir.

Altcoin Sherpa’nın grafiğine göre, %50 ve %61,8 Fibonacci düzeltme seviyelerinin sırasıyla 4 dolar ve 3,50 dolar civarında bir RUNE fiyatının hemen üzerine düşeceği görülüyor.

bitcoin fiyat analizi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere RUNE bu haber yazıldığı sırada 4,10 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?