%49 Patlayabilir: Analist Bu Altcoin İçin Ralli Tarihi Verdi!

Popüler bir kripto stratejisti ve trader’ı, Bitcoin (BTC) ve bir Ethereum (ETH) rakibi olan altcoin’in büyük ralliler için hazırlandığını düşünüyor.

Kripto sektöründe Inmortal olarak tanınan analist, 190.400 Twitter takipçisine, Bitcoin’in bu yılın sonlarında 12.500 dolara çökmesine neden olacak son kapitülasyon olayından önce 30.000 dolara ulaşabileceğini söyledi.

“İki ilgili seviye: 2018 ve 2021 yılları açılış seviyeleri.

> 2023 ortasındaki ayı piyasası rallisi

> 4. Çeyreğin sonlarında 20.000’in altında olacak.”

Basın zamanında, en büyük kripto para olan Bitcoin 16.938 dolar seviyesinde işlem görüyor. Inmortal’ın hedefine doğru bir hareket, BTC için yaklaşık %77’lik bir artış potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Ethereum rakibi Solana’ya (SOL) bakıldığında analist, akıllı sözleşme protokolünün önümüzdeki birkaç ay içinde %50’ye yakın bir ralli yapmasını bekliyor. Kripto stratejistine göre, Solana’da short pozisyon açmaya devam eden trader’lar, SOL’un fiyat hedefine doğru rallisi için yakıt üretecek.

“Diplerden +%60. Sanırım bu ilk çeyrekte SOL’u 20 dolarda göreceğiz.

Solana fiyat analizi

Basın zamanında popüler altcoin SOL gün içinde küçük bir artışla 13.35 dolar seviyesinde işlem görüyor. 20 dolarlık hedefe yükseliş SOL için %49’un üzerinde bir artışı temsil ediyor.

Kripto analisti, lider altcoin Ethereum’un kendisine gelince, desteğe geri çekilmeden önce hızlı bir ralli öngörüyor.

“Hmm yani, şimdi long pozisyon, sonra 1.400 dolardan short pozisyon mu?”

Ethereum fiyat analizi

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.