Mart 4, 2023

Analist Altcoin için Konuştu: Kritik Seviyelerde Yer Alıyor!

Popüler kripto para analisti Ali Martinez’e göre Dogecoin (DOGE), önemli destek ve direnç seviyelerinin arasında işlem görüyor.

Twitter hesabında açıklama yapan Ali Martinez, kritik bir Dogecoin destek seviyenin 0,075 dolar olduğunu belirtti. Analiste göre bu fiyat yaklaşık 34,4 milyar token tutan 44.000 adresin satın aldığı fiyatı temsil ediyor.

Öte yandan , önemli bir DOGE direnç seviyesinin 0,086 dolar olduğunu, çünkü 13 milyar coin tutan 92.000 adresin bu fiyattan alım yaptığını belirtti.

Dogecoin fiyat tahmini

Dogecoin haber hazırlanırken 0,0804 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre dokuzuncu sıradaki kripto varlığı son 24 saatte %1,35 ve geçen hafta %4,7’den fazla düşüş kaydetti.

Önde gelen meme coin 2023’ün başından bu yana %14’ten fazla arttı ancak Mayıs 2021’deki zirve fiyatı olan 0,731 dolardan %89 daha düşük fiyattan işlem görüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere öte yandan, Coins.ph tarafından işletilen bir kripto borsası olan Coins Pro, Salı günü DOGE’yi listelediğini duyurdu. Coins.ph, aylık 7 milyondan fazla aktif kullanıcı bildiren Filipinler merkezli bir kripto şirketidir.

DOGE’un fiyatı yatay seyrederken, kripto balinaları en iyi meme coin’i hareket ettirmeye devam ediyor. İşlem izleme projesi Dogecoin Whale Alert, Twitter’da geçen hafta 5 milyon DOGE veya daha fazla yaklaşık 99 işlem olduğunu belirtti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?