Analist Açıkladı: İşte Bitcoin’in Kaderini Belirleyecek Seviye

0

Yakından takip edilen bir kripto analisti, BTC 40.000 dolar seviyesini kırmak için mücadele ederken Bitcoin için iki olası senaryoyu gündeme getirdi.

Yeni bir strateji paylaşımında, Altcoin Psycho olarak bilinen analist, devam eden bir ralli veya düzeltme için potansiyel tetikleyici olarak BTC’deki 41.000 dolar seviyesini takip ettiğini söyledi.

Kripto strateji uzmanına göre, Bitcoin’in 29.000 dolar’dan 42.000 dolar’ın üzerine çıktığı son rallisinde güçten yoksun olma ihtimali yüksek. Analistin temkinli olduğu senaryolardan biri 42.000 dolar’ın kaybedilmesi durumunda yüksek bir sapma sonucu Bitcoin’in 28.000 dolar’ın altına kadar gerileme ihtimali. Bunun yanında Altcoin Pyscho, Bitcoin ikna edici bir şekilde 41.000 dolar’ı geri alabilirse, 50.000 dolar’a yakın bir yükselişin söz konusu olduğunu öne sürüyor.

Farklı bir Twitter paylaşımında analist 41.000 dolar seviyesine yeniden dikkat çekti:

“41.000 dolar’da yüksek aralığı geri alırsak, long (pozisyon) ve 49.000 dolar’da kapanış. 36.000 dolar’ı kaybedersek, 29.000 dolar’a short (pozisyon). Tetikleyicilerden birini beklemek zorundayız.” 

Bununla birlikte analist, Bitcoin 41.000 dolar’ın üzerine çıkamazsa, BTC ve altcoin pazarının geri kalanı için grafiklerde önemli bir düzeltme oluşacağını söylüyor. “

“Bence Bitcoin nükleer bomba atarsa, birçok altcoin kurulumunu mahvedecek, bu yüzden şahsen ben Bitcoin’e göz kulak olmayı tercih ederim… 

Önümüzdeki birkaç gün içinde bunun oldukça hızlı bir şekilde tersine döndüğünü görürsem ve bu yüksek aralığı geri alabilir ve burada konsolide edebilirsek, 46.000-47.000 dolar seviyelerine neden ulaşamayalım.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın