Mart 23, 2023

Analist Açıkladı: Ethereum Rakibi Altcoin %135 Fırladı!


Popüler bir kripto analisti, Ethereum’un (ETH) en iyi rakiplerinden birinde yükselişe geçtinin sinyallerini verdi. Smart Contracter takma isimli analist Fantom (FTM) fiyat grafiğinin “gerçekten iyi” göründüğünü söyledi.

“Burada Fantom’u beğeniyorum, %17’lik sağlam bir düşüş. tTemel destek ve yapıdan sıçrayan şimdiye kadar sadece 3 dalga aşağı hareket oldu. Bence uzun süre kalmaya değer.”

Fantom

FTM haber yazıldığı sırada 0,468 dolar değerinde. Piyasa değerine göre 43. sıradaki kripto varlığı son 24 saatte %2,36 düştü yıl başından bu yana %135’in üzerinde artış kaydetti.

Smart Contracter’a göre Frax (FXS) stablecoin protokolü için yönetişim token’ında da yükselişte.

“Burada FXS’yi gerçekten seviyorum, düşük seviyelerden güzel bir 5 dalga yükselişi ve 0,618’e geri dönen 3 dalga hareketi. Trendin buradan %40’a kadar devam etmesini bekliyorum.”

FXS haber yazıldığı sırada 7,90 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 80. sıradaki kripto varlığı son 24 saat içinde %2,5’ten fazla düşüş gösterdi.

Diğer kripto varlıkları açısından, Smart Contracter artık bir Ethereum savunucusu olduğunu söylüyor. Çünkü piyasa değerine göre ikinci sıradaki kripto varlığı 2023’ün ilk çeyreğinde Bitcoin’e karşı bir hedef değeri geçti.

Ethereum, son 24 saatte %3,75 düşüşle, haber yazıldığı sırasında 1.734 dolardan işlem görüyor.

Güncel piyasa hareketlerini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?