Analist Açıkladı: Bu Tarihe Kadar Bitcoin Rallisi Yok!

Merakla beklenen Ethereum Merge etkinliği tamamlandı. Merge, herhangi bir aksaklık olmadan zamanında gerçekleştiği için kripto topluluğunun gelişmeden memnun olduğu söylenebilir.

Öte yandan, Merge güncellemesine rağmen, Ethereum’un fiyatı %0.55 oranında düşerken, Bitcoin’in fiyatı sadece %0.12 arttı. Merge, piyasaların hangi yöne gittiği konusunda yatırımcıların kafasını karıştıran karışık tepkiler gönderdi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, halihazırda Merge tamamlandığına göre, cevaplanması gereken önemli soru şudur: Ethereum ve Bitcoin fiyatı toparlanacak mı? Önde gelen iki kripto fiyatı yükselip yeni zirvelere ulaşabilir mi? Bu soruya cevap verenlerden biri de popüler analistlerden Josh Rager oldu.

Bitcoin, Yakın Zamanda Ralli Yapabilir Mi?

Kripto analisti Josh Rager, Bitcoin’in bu yıl fiyatta dramatik bir artış görmeyebileceğini tahmin ediyor. Analist ekonomik göstergelerin piyasalar için zor bir döneme işaret ettiğini ve BTC’nin 2023’te bile yükselmeyebileceğini belirtti.

Bununla birlikte Rager, BTC’nin yalnızca Bitcoin halving etkinliğinden sonra 2024’te toparlanabileceğini öngörüyor. Tahminler, bir sonraki Bitcoin Halving etkinliğinin 840.000 bloğa ulaştığı Mayıs 2024’te gerçekleşebileceğini gösteriyor.

“Bitcoin’in muhtemelen gelecek yıl için değişeceğini hatırlatmak isterim. Gerçek parti, Bitcoin halving sonrasına işaret eden 2024’e kadar başlamayacak. Hem Bitcoin hem de sıçramalardan gelen altcoin’ler ile daha öncesinde bazı güzel fırsatlar olacak. Tetikte olun ve piyasayı hafta hafta ele alın.”

Sonuç olarak, analiste göre 2021’de olduğu gibi fiyatta hızla yükselen Bitcoin’in 2024’ün ortalarına kadar tekrarlanması pek mümkün görünmüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.