Ocak 28, 2023

Analist Açıkladı: Bu Seviye Bitcoin Almak İçin İdeal Bölge

Kripto para piyasası boğaları desteklemeye devam ederken, tanınmış analist ve trader’lar bitcoin tahminlerini güncellemeye devam ediyor. Bu noktada analizler ikiye ayrılmış durumda: Bitcoin fiyatının artmaya devam edip 25 bin dolara mı ulaşacak yoksa 21 bin dolara mı düşecek?

Profesyonel kripto analisti Credible Crypto, Ocak ayı başlarında başlayan Bitcoin (BTC) fiyatındaki rallinin devam etmesini bekliyor. Analist yakın zamanda paylaştığı bir tweet’te, Bitcoin’in yukarı yönlü bir hareketle 25.000 dolar üst hedefine devam etme potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

Ancak, BTC fiyatının hali hazırda güçlü bir dirençle karşılaşmış olması bazı analistlerin 21.5 bin dolara hareket beklemesine neden oluyor. Analiste göre de potansiyel bir düşüşte 19.5 bin dolar ile 20.5 bin dolar arasındaki alan, ideal satın alma bölgesi. Bu seviyede alım yapan trader’lar, Bitcoin fiyatı 30 bin doların üzerine çıktığında önemli karlar elde edebilir.

Kripto analisti Michael van de Poppe ise, BTC fiyatının 23.100 dolardaki kritik direnci aşmada güçlükle karşılaştığını söyledi. Bu nedenle, Bitcoin bir öncekinden daha düşük zirveler yapmaya devam ederse, devam etme olasılığı daha yüksek olana kadar muhtemelen 22.3 bin doları test edecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : CoinGape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?