Şubat 24, 2023

Analist Açıkladı: Bu Kriptodan Onlarca Aldım!

Zengin Baba Yoksul Baba yazarı Robert Kiyosaki, değerli metaller altın ve gümüş ile birlikte Bitcoin (BTC) için kalıcı değerine inandığını söyledi.

“BTC’nin 20.000 dolara çıktığını gördüğümde, ne zaman olduğunu bilmiyorum, sonra düştü… Ama sonra kükreyerek geri geldi. Bu yüzden 6,000 dolara ulaştığında, 6,000 dolardan 60 Bitcoin aldım. Sanırım bugün 20.000 dolar seviyesinde… Yani ne kadar içinde olursam o kadar sürdürülebilir olduğunu fark ediyorum.”

BTC yatırımı, kral kripto 24.000 doları geçtiğinde %300’lük bir artışa ulaştı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitcoin bu haber yazıldığı sırada 23,902 dolardan işlem görüyor.

Kiyosaki son zamanlarda Bitcoin ve değerli metaller için önümüzdeki yıllarda büyük ralliler öngördü.

“Devasa bir çöküş geliyor. Depresyon mümkün. Fed milyarlarca sahte para basmak zorunda kalacak. 2025’e kadar altın 5.000 dolar gümüş 500 dolar ve Bitcoin 500.000 dolar. Neden mi? Çünkü ABD dolarına, sahte paraya olan inanç yok olacak. Altın ve gümüş Tanrı’nın parasıdır. Bitcoin ise halkın parasıdır. Kendinize iyi bakın.”

Kiyosaki ayrıca BTC’in en cazip kripto varlıklarından biri olduğunu çünkü düzenleyicilerin BTC’i altın, gümüş ve petrol gibi bir emtia olarak görmelerinin muhtemel olduğunu söyledi.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?