Şubat 3, 2023

Analist Açıkladı: Bu Altcoin Uçuşa Geçmeye Başladı!

Ethereum (ETH), çoğu kripto varlığın performansındaki genel artışla birlikte gözle görülür bir şekilde yükselişte. Genel kripto piyasası duyarlılığı altcoinin fiyat artışının temel itici gücü olmaya devam ediyor. Dahası ağ etkinliği, yatırımcılar arasında güveni artırdı. Ocak 2023’te ETH, Mayıs ayından bu yana devam eden bir gerileme döneminden çıktı.

Titan of Crypto’ya göre Ethereum bir “boğa cypher formasyonu” oluşturuyor. Twitter’da “Tıpkı Bitcoin‘de de olduğu gibi, ETH’de de haftalık grafiğinde de şu anda bir boğa cypher formasyonu görülüyor” şeklinde belirtti.

Ethereum

Crypto Yoddha takma adıyla bilinen bir analiste göre, Ethereum simetrik üçgen ya da “flama”dan başarıyla çıktı.  Bununla birlikte fiyatının yakında 3.500 dolara ulaşmasının yolunu açtı.

Bu formasyon özellikle bir varlığın fiyatı, birbirine yaklaşan ve yaklaşık eşit eğimlere sahip iki trend çizgisiyle sonuçlanacak şekilde konsolide olduğunda ortaya çıkar. Fiyat, tepe noktasına doğru ilerlerken ya bir kopuş için üst trend çizgisini ya da bir çöküş için alt trend çizgisini kırmaya hazırdır.

Uzmanlara göre, ETH’nin Aroon Göstergesi olumlu hissiyatta bir düşüş olduğunu gösteriyor. Aroon göstergesi, trend gücünü ve trend değişikliklerini belirlemek için kullanılmaktadır. Yükseliş trendinin gücü “Aroon yukarı” çizgisi ile, düşüş trendinin gücü ise “Aroon aşağı” çizgisi ile ölçülür. Aroon Göstergesi, günlük grafikte son birkaç hafta boyunca yükseliş havasının önemli ölçüde azaldığını ve %21,43’te Aroon Yukarı çizgisinin görüldüğünü gösteriyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimize göre Ethereum bu haber yazıldığı sırada 1.680 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 7’den fazla artış gösterdi.

Kaynak : CoinPedia
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?