Mart 8, 2023

Analist Açıkladı: Bu Altcoin Patlamaya Hazır!

Yaptığı altcoin çağrılarıyla bilinen bir kripto stratejisti, Ethereum’a (ETH) dayalı bir tokenin muhtemelen tersine dönmeye hazır olduğuna inanıyor. Kaleo takma adıyla bilinen analist 566.000 Twitter takipçisine blok zinciri ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) için yukarı yönlü bir patlamaya hazırlanıyor olabileceği görüşünde.

“Birkaç hafta önceki %20’lik güzel bir düşüşün ardından, MATIC tersine dönmeye hazır görünüyor.”

MATIC

Trader, MATIC’in trendini tersine çevirmeden ve yaklaşık 1,70 dolara kadar yükselmeden önce muhtemelen 1 doların altında bir ayak daha olacağını düşüncesinde.

Daha düşük zaman dilimlerine bakıldığında Kaleo, MATIC’in muhtemelen diyagonal direncini almaya hazırlandığını düşünüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu haber yazıldığı sırada MATIC 1,13 dolar değerinde.

Kripto stratejisti ayrıca Bitcoin’e (BTC) bakış açısını da güncelliyor. Kral kriptonun önümüzdeki aylarda parabolik bir artışa hazırlanmak için konsolide olabileceğine inanıyor.

“Bu sizin günlük hatırlatıcınız 40,000 dolar hala bir mıknatıs.”

Analistin grafiğine daha yakından bakıldığında, bir boğa tuzağı kurmadan ve yaklaşık 37.000 dolara kadar düzeltme yapmadan önce Bitcoin‘in Mayıs ayında 45.000 dolara kadar yükselebileceğini düşündüğü görülüyor.

Bu yazının yazıldığı sırada BTC 22,202 dolardan işlem görüyor ve bu da Kaleo’nun hedefine ulaşması halinde Bitcoin için %100’ün üzerinde bir yukarı yönlü potansiyel olduğunu gösteriyor.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?