Şubat 13, 2024

Analist Açıkladı: Bu Altcoin, Boğa Piyasasında Parlayacak!

Kripto para piyasası, son yıllarda hızla büyüyen ve giderek daha fazla ilgi çeken bir alan haline geldi. Birçok yatırımcı, potansiyel kazanç fırsatlarını araştırmak ve portföylerine çeşitlilik katmak amacıyla farklı kripto varlıklarını takip etmektedir. Buna karşın, kripto para analistleri ve uzmanları da piyasadaki gelişmeleri yakından izleyerek yatırımcılara yol göstermektedir.

Bu bağlamda, kripto para dünyasında kendine önemli bir yer edinmiş olan ve yaygın olarak takip edilen analist Altcoin Sherpa, radarında olan bir oyun altcoin’in uzun vadede yükselişe geçeceğini tahmin ediyor. Altcoin Sherpa, özellikle Beam (BEAM) adlı kripto paranın diğer altcoin’lere kıyasla daha iyi performans göstereceğini iddia ediyor.

Analistin, Beam’in boğa piyasası döngüsü sırasında önemli bir artış yaşayacağına olan inancı oldukça yüksek. Bu kapsamda, Altcoin Sherpa BEAM’in bu döngüde “çok daha yükseğe” çıkabileceğini ve yatırımcıların bu varlığı yakından takip etmeleri gerektiğini belirtti. Altcoin Sherpa’nın BEAM hakkındaki düşünceleri şu şekilde:

“BEAM: Bu döngüde en büyük bahislerimden biri, bunda yükseliş bekliyorum. Bu bölgeden alım yapmanızı tavsiye etmem, muhtemelen biraz daha bekleyebilirsiniz. Bununla birlikte, yüksek bir zaman diliminde, bunun çok daha yüksek bir seviyeye çıkacağını düşünüyorum.”

Analiste göre BEAM, Chainlink (LINK) ve SuperVerse (SUPER) ile birlikte, patlamadan önce uzun bir birikim dönemine tanık olan altcoin’lerden biri. Altcoin Sherpa, bu kripto paraların şu şekilde benzer bir model izleme eğiliminde olduğunu belirtiyor: büyük bir yükseliş ve ardından bir sonraki ralli öncesinde konsolidasyon dönemi.

“Bu tür kripto paralar, sabırlı olanlar için çoğu zaman iyi/düzgün işlemler sağlıyor. Bunun nedeni ise:

-Bu paraların hepsi temelde iyi durumda/sıfıra gitmeyecek. 

-Yeterli likiditeye sahipler ve daha yüksek piyasa değerlerine sahipler 

-Geçmişte zaten iyi, güçlü ve sürdürülebilir hamleler gösterdiler.” 

Analist tezini desteklemek için, LINK’in iki birikim döneminden çıkışını gösteren bir grafik paylaştı.

Bu arada SuperVerse de, yatırımcının grafiğine göre çok aylı bir konsolidasyon döneminden çıktı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?