Haziran 3, 2023

Analist Açıkladı: Bu Altcoin Bitcoin’den Daha İyi Performans Göstermeye Hazır!


Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Ethereum (ETH) tabanlı bir altcoinin hem ABD doları hem de Bitcoin (BTC) karşısında yükseliş belirtileri gösterdiğini söylüyor.

Kaleo takma isimli analist, 590.200 Twitter takipçisine merkezi olmayan türev borsası Injective ‘in (INJ) Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye hazır göründüğünü söylüyor.

Analist tarafından paylaşılan bir grafiğe göre, INJ/BTC çifti destek olarak diyagonal bir direnci başarıyla yeniden test etmiş görünüyor.

“INJ, BTC’ye karşı yeniden sağlam bir güç gösteriyor. Burada uzun pozisyondayım.”

Injective

Kaleo daha sonra grafiği güncelleyerek INJ/BTC çiftinin 0,0003031 BTC’ye (8,23 dolar) kadar yükseldikten sonra kısa süreliğine soğuyabileceğini söyledi.

“INJ / BTC şimdiye kadar sağlam bir hareketle. Daha yüksek bir devamlılıktan önce burada biraz birikim görmek şaşırtıcı olmaz.

Kaleo ayrıca INJ’nin ABD doları karşısındaki fiyat hareketini de yakından takip ediyor.

Popüler analist, paritenin diyagonal direncini çıkardıktan ve destek olarak yeniden test ettikten sonra da yükselişe geçtiğini söylüyor.

“INJ / USD grafiği de harika görünüyor.”

Injective, son 24 saat içinde %7,7 artışla yazı yazıldığı sırada 7,86 dolar değerinde.

Altcoin kısa süre önce ekosisteminde, blok zinciri ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ile entegrasyon da dahil olmak üzere bir dizi yeni gelişmeyi duyurdu.

“Injective, gerçek DeFi (merkezi olmayan finans) birleştirilebilirliğini sağlamak için Polygon Labs ile çığır açan bir entegrasyon başlattı. İlk kez, Polygon ve Injective’in yerel varlıkları, iki ekosistem içinde çok çeşitli çapraz zincir kullanım durumları için kullanılabilecek.”

Injective ayrıca, teklifin topluluk seçmenlerinin %99,8’i tarafından onaylanmasının ardından Avalon ana ağında bir yükseltmeyi tamamladı.

“Avalon Mainnet Yükseltmesi, size bugüne kadarki en performanslı Injective altyapısını sunmak üzere tamamlandı.

  • Sağlam ölçeklenebilirlik optimizasyonları

  • PoS (proof of stake) doğrulama yenilemesi

  • Ana ağdaki en hızlı blok süreleri.”

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?