Ocak 30, 2023

Analist 3 Altcoin için Uyardı: Düzeltme Gelmek Üzere!

2018 yılında Bitcoin’in dip fiyatını bilen Smart Contracter, önümüzdeki birkaç haftanın zorlu geçeceğine inanıyor. Analist listesinde yer alan birçok altcoin için “beş dalgalı ralliler çoktan bitti” yorumu yaptı.

Analist, “Elliott Dalga teorisi” adı verilen bir modeli kullanmaktadır. Teoriye göre, bir yükseliş varlığının beş dalgalı bir yükseliş trendinden geçtikten sonra düzeltici bir harekete tanık olması muhtemel.

“İnsanlar, özellikle de altcoin’ler olmak üzere, birkaç haftadır zirveye çıkmaya hazırlandıklarından emin olduğum altcoin’leri daha yüksek bekliyorlar. Bitcoin ve Ethereum hariç tüm varlıklarda TOTAL3 başta olmak üzere her yerde günlük olarak beş dalga yükseliyor.

altcoin fiyat tahmini

Analistin grafiğine göre, Ethereum hariç altcoin’lerin piyasa değerini yaklaşık %10 düşerek 365 milyar dolardan 330 milyar dolara gerilemesini mümkün. Bu da Bitcoin ve ETH dışındaki kripto varlıkları için önemli bir aşağı yönlü risk olduğunu gösteriyor.

Analist Altcoin Sepetini Paylaştı

Analistin sepetindeki altcoinlerden biri de Ethereum rakibi Avalanche (AVAX). Smart Contracter, AVAX’ın sekiz saatlik grafikte beş dalgalı bir yükselişi tamamladığını ve muhtemelen 15 dolar civarında düzeltme yapacağını gösteren bir grafik paylaştı.

AVAX fiyat tahmini

Analist ayrıca merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’i (LINK) de yakından takip ediyor. Twitter’da paylaştığı bir grafiğe göre, LINK de beş dalgalı yükselişini tamamladı ve muhtemelen 6 doların hemen üzerine geri çekilmeye hazırlanıyor.

LINK altcoin fiyat tahmini

Smart Contracter‘a göre, birlikte çalışabilir blok zinciri Cosmos (ATOM) için de aynı durum söz konusu. Analist ayrıca ATOM’un beş dalgalı yükselişini tamamladığına inanıyor.

ATOM fiyat tahmini

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?