Amazon Etkisi: Bu Meme Coin’de Yakım Oranı %888 Arttı!

0
Amazon Etkisi: Bu Meme Coin'de Yakım Oranı %888 Arttı!

Kripto piyasalarında son haftalarda önemli bir fiyat artışı yaşanmasa da, Shiba Inu topluluğu daha fazla SHIB yakmak için çabalıyor. Bununla birlikte Amazon katkısı da son 24 saatte önemli bir seviyeye ulaştı. Detaylar haberimizde.

Amazon Burner 3 Milyar Shiba Inu Yok Etti

@shib_superstore Twitter hesabının arkasındaki oyun geliştiricisi Travis Johnson’a göre, Ekim 2021’de başlatılan Amazon ortaklık programı aracılığıyla hafta sonu boyunca 666 dolar değerinde toplam 50.704.939 SHIB yakıldı. Johnson, yakım araçlarından biri olarak, aldığı komisyonlarla SHIB satın almasına ve ardından bunları yakmasına izin veren bir Amazon ortaklık programı kullanıyor.

Veriler, Amazon’un son 24 saat içinde yakılan token sayısındaki büyük artışa önemli ölçüde katkıda bulunduğunu gösteriyor.

Amazon Sayesinde Shiba Inu (SHIB) Yakım Oranı Yaklaşık %889 Arttı

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, kullanılmayan cüzdanlara gönderilen tüm SHIB token’larını takip eden platform Shibburn’e göre, meme coin için toplam yakım oranı son 24 saat içinde yaklaşık %889 arttı.

Shiba inu yakım oranı yüzde 888 arttı

Bu, Pazar sabahından bu yana yakılan daha yüksek miktarda SHIB’den (64,986,148 SHIB) kaynaklandı. Amazon burner sayesinde tek bir işlemde toplam 50.704.939 yakıldı. Oysa Cumartesi günü yalnızca 8.369.636 adet meme coin yakımı gerçekleşti. Söz konusu veriler totalde Pazar günü 8 katlık bir yakım artışı olduğunu gösteriyor.

Eylül ayında kullanılmayan (ölü) cüzdanlara sadece 272.2 milyon SHIB gönderildiğini belirtmek gerekir ki bu da önceki aylara göre kötü bir performans olarak değerlendirilebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın