Eylül 12, 2022

Amazon Etkisi: Bu Meme Coin’de Yakım Oranı %888 Arttı!


Son güncellenme : 24.10.2022 - 23:59

Kripto piyasalarında son haftalarda önemli bir fiyat artışı yaşanmasa da, Shiba Inu topluluğu daha fazla SHIB yakmak için çabalıyor. Bununla birlikte Amazon katkısı da son 24 saatte önemli bir seviyeye ulaştı. Detaylar haberimizde.

Amazon Burner 3 Milyar Shiba Inu Yok Etti

@shib_superstore Twitter hesabının arkasındaki oyun geliştiricisi Travis Johnson’a göre, Ekim 2021’de başlatılan Amazon ortaklık programı aracılığıyla hafta sonu boyunca 666 dolar değerinde toplam 50.704.939 SHIB yakıldı. Johnson, yakım araçlarından biri olarak, aldığı komisyonlarla SHIB satın almasına ve ardından bunları yakmasına izin veren bir Amazon ortaklık programı kullanıyor.

Veriler, Amazon’un son 24 saat içinde yakılan token sayısındaki büyük artışa önemli ölçüde katkıda bulunduğunu gösteriyor.

Amazon Sayesinde Shiba Inu (SHIB) Yakım Oranı Yaklaşık %889 Arttı

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, kullanılmayan cüzdanlara gönderilen tüm SHIB token’larını takip eden platform Shibburn’e göre, meme coin için toplam yakım oranı son 24 saat içinde yaklaşık %889 arttı.

Shiba inu yakım oranı yüzde 888 arttı

Bu, Pazar sabahından bu yana yakılan daha yüksek miktarda SHIB’den (64,986,148 SHIB) kaynaklandı. Amazon burner sayesinde tek bir işlemde toplam 50.704.939 yakıldı. Oysa Cumartesi günü yalnızca 8.369.636 adet meme coin yakımı gerçekleşti. Söz konusu veriler totalde Pazar günü 8 katlık bir yakım artışı olduğunu gösteriyor.

Eylül ayında kullanılmayan (ölü) cüzdanlara sadece 272.2 milyon SHIB gönderildiğini belirtmek gerekir ki bu da önceki aylara göre kötü bir performans olarak değerlendirilebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TimesTabloid

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?