Alt koinlerdeki düşüşten Ripple da Etkilendi %10 Kayıp Yaşadı!

Son birkaç gündür yükselişe geçen altkoinler, günün ilk saatlerinden itibaren ciddi düşüşler kaydetti. Bu düşüşlerden etkilenen altkoinlerden birisi de Ripple. Günün ilk saatlerinde 0,2766 dolar seviyelerine kadar geriledi ve % 10 kadar değer kaybetti. Geçtiğimiz Mart ayından bu yana gerçekleşen en büyük günlük düşüş görüldü.

Kripto paralardaki bu ani düşüş ile birlikte genel piyasa değeri % 5 kadar gerilerken ripple için bu durum % 3,62 piyasa değeri kaybıyla yaşandı. Yaşanan kayıpla piyasa değeri yaklaşık 12,55604 milyar dolara kadar geriledi. Ripple’in en gözde dönemlerinde piyasa değeri yaklaşık 20 milyar dolardı.

Son bir haftada % 6,42 değer kaybetmesiyle beraber piyasa değerinde düşüşlere tanık olan Ripple 0,2708 ile 0,3106 dolar seviyelerinde işlem görüyordu. Bununla beraber XRP, altın çağını yaşadığı Ocak 2018’deki 3,84 dolar bandına ulaştıktan sonra o seviyeleri göremedi ve %91,60 değer kaybetti.

Haberin kaleme alındığı saatlerde Ripple CoinMarketCap’da 0,283895 dolar seviyelerinde işlem görürken 12.752.209.430 milyar dolar piyasa değerine sahiptir.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.