Mart 22, 2024

Altcoinler Kopuşun Eşiğindeyken DeFi Analistinden 2024 İçin En İyi 3 Kripto Tahmini!

Coin Bureau Clips’in yakın tarihli bir YouTube videosunda, sunucu ve K33Research’te DeFi analisti olan David Zimmerman, mevcut kripto piyasasının analizine derinlemesine girdi. Birlikte, Bitcoin’e kıyasla alternatif kripto varlıklarında önemli kazançlarla karakterize edilen bir dönem olan altcoin sezonu kavramını özetlediler.

Zimmerman, altcoin sezonlarının tipik olarak artan perakende ilgisi, artan kurumsal benimseme ve piyasa duyarlılığındaki değişimler gibi faktörlerin neden olduğu yüksek piyasa faaliyeti aşamalarına denk geldiğini açıklıyor. Zimmerman, altcoin sezonları sırasında potansiyel fırsatları belirlemek için bu faktörleri yakından izlemeyi vurguluyor.

Potansiyel Altcoin Kazançları ve Altcoin İkilemi

Analist, mevcut altcoin beklentilerini tartışırken, BTC Dominance düşüş eğilimine girdiğinde, altcoinlerin giderek daha fazla yükseliş ivmesi kazandığını söyledi. Bitcoin bir nefes alırken, daha az bilinen coin’ler yükselme fırsatına sahip olur ve yatırımcılar için potansiyel kazançlar sunar. Bu nedenle, uygun piyasa koşullarında bilgi sahibi olmak ve fırsatları değerlendirmek hayati stratejilerdir.

Bununla birlikte, bazı altcoinler yeni zirvelere ulaşmasına rağmen, Solana ve Cardano gibi bazı üst düzey altcoinler önceki zirvelerini geçemediği için tam anlamıyla bir altcoin sezonu henüz gelmedi. Spekülasyonlar, Bitcoin’in yarılanmasının ardından potansiyel bir altcoin sezonuna işaret ediyor, ancak zamanlama belirsizliğini koruyor.

2024 için En İyi 3 Kripto Tahmini

Zimmerman, kripto para biriminin geleceği için üç cesur öngörüde bulundu. Ancak yarılanma sonrası bir altcoin rallisi olasılığı olduğunu söylediği herhangi bir fiyat analizi yapmaktan kaçındı.

Yapay Zekanın Yükselişi

Piyasa yapay zeka tahminleriyle çalkalanıyor ve Zimmerman yapay zeka sektörünün 500 milyar doları aşan piyasa değeriyle kripto piyasasında baskın bir güç olarak ortaya çıkacağını öngörüyor. Yapay zeka teknolojisindeki ilerlemelerin kripto alanındaki büyümeyi ve yeniliği körükleyeceğini öngörüyor.

Kripto Oyunları Kripto Dinamiklerini Değiştirecek

Ardından, oyun sektörüne odaklandı. Hem Web 2.0 hem de Web 3.0 oyun deneyimlerinin unsurlarını sorunsuz bir şekilde entegre eden devrim niteliğinde bir kripto oyununun potansiyel gelişimini görüyor. Böyle bir oyunun yaygın bir şekilde benimsenebileceğine ve oyun endüstrisinin blockchain teknolojisiyle ilişkisini yeniden tanımlayabileceğine inanıyor.

Meme Coin’ler Boğaları Geride Bırakacak

Meme çılgınlığından nasıl etkilenmeyebiliriz? Analist Whiff ve Pepe gibi meme coinlerin piyasa değeri açısından Dogecoin ve Shiba Inu gibi yerleşik kripto paraları geçebileceğini söylüyor. Analist, meme coinlerin spekülatif ilgi ve topluluk katılımı ile ivme kazanarak kripto para hiyerarşisinin yeniden şekillenmesine yol açabilecek bir trend gözlemliyor.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : CoinGape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?